× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file SORG AIR

Více
15. led 2020 18:09 #22632 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma F5J Ikarus
TH napsal "
A nebylo by tedy opravdu lepší věnovat sílu do Stoupáku, aby importoval a exportoval data z GliderScore (výstup přihlášení na Stoupáku do vhodného formátu a pak načtení výsledu z GS do výsledků Stoupáku) a SORG úplně opustit? "

Tome nic vezlím, ale to jako kdybys Malčovi řekl " A nebylo by lepší věnovat sílu do lítání s Prestiže a Panthera úplně opustit ? "

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. led 2020 21:41 - 15. led 2020 21:41 #22633 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Sorg Air

Radim Barč napsal: Zduř!
Aleši a jak to vypadá s tvojí osobní účastí na soutěžích v tomto roce? Jsem s tebou vždy takový klidnější ;)

A to jen proto, že víš, že držím do předposledního kola první místo, pak to poseru a uvolním ho tobě co ? :-D I ty šibale :)
vážně : Tento rok to bude asi slabší, mám toho moc na práci ... ale polítat chci (pouze RCEV asi, nic dvoudeního). Sorg chci dělat, stoupák chci dělat ... jen ten čas.

Pavel Svoboda napsal: Aleši poslal jsem Ti "Soukromé zprávy" ...

Odepsal jsem ti.

Pavel Svoboda napsal: Tome nic vezlím, ale to jako kdybys Malčovi řekl " A nebylo by lepší věnovat sílu do lítání s Prestiže a Panthera úplně opustit ? "

Odjakživa gliderscore nemám rád, a to přání je takové, pro mne, proti srsti.... ale csv můžu udělat jak jsem psal.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 15. led 2020 21:41 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 08:24 #22634 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J Ikarus

Pavel Svoboda napsal: Tome nic vezlím, ale to jako kdybys Malčovi řekl " A nebylo by lepší věnovat sílu do lítání s Prestiže a Panthera úplně opustit ? "


Tak zaprvé by to ani náhodou nebyl v IT první případ, kdy se někdo od vývoje klasického sw posunul spíš k rozvoji webových věcí, tohle je poměrně běžné... Mě tohle nepřijde jako nějaká vyloženě negativně míněná rada, snažit se rozšířit nabídku webu v přihlašování atd. nepokládám za marné.

Zadruhé ale ta předchozí Alešova reakce pro mne opravdu vyzněla spíš tak, že SORGair v podstatě vyvíjet dále nechce vůbec a zároveň u staré verze také nechce zapracovávat vylepšené funkce - to jsem nenapsal já, ale Aleš :-)
Pokud to až takto jednoznačně míněno nebylo, tak pak ta má poznámka přestává platit sama od sebe, ale jak jsem psal už předtím, tohle zkrátka musí mít srovnané Aleš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 08:36 #22635 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma F5J Ikarus
Já tam napsal ještě malým písmem, že bude nový :)
Starý nechci moc opravovat, neboť je prostě "starý" (řekněme 10 let?) a za tu dobu se dost věcí změnilo....

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 13:16 #22636 od Kamil Kičmer
Odpověděl Kamil Kičmer pro téma F5J Ikarus
Dobrý den všem.
Vzhledem k tomu, že toto téma zůstalo pod nadpisem F5J Ikarus, zkusím taky reagovat.
Asi by ale bylo dobré založit nové vlákno.
Kritizovat je lehké, a chválit se chválí málo. Já si taky do Aleše několikrát rýpnul. Ale asi zaslouženě, kdo zažil zodpovědnost za pořádání soutěže, na něco se spoléhá, a ono to nefunguje, není to příjemný pocit.
Sto lidí sto názorů. Někomu vyhovuje Sorg, někomu GliderScore. Zkušenosti mám jen se Sorgem, a musím říct, že mi ve spojení se Stoupákem vyhovuje. (přihlášení, načtení soutěže, …., odeslání výsledků)
A SorgAir je velice příjemný na užívání.
Aleši, víš že v rámci testování jsme ti dávali zpětnou vazbu, dostal jsi i poškozený soubor k analýze. Takže pokud potřebuješ naši pomoc, jsme připraveni. Nebo já tedy ano, ať mluvím za sebe.
Moc času do začátku sezóny není, takže je třeba učinit rozhodnutí, nebo dát lidem vědět, na čem se budou soutěže pořádat. Pokud bude SorgAir fungovat v základu bez kartiček na zjišťování výsledků a možná i dalších "zbytečností", já jsem plně pro.
A na závěr... děláš kus dobré práce, chválím tě, tak si to nepokaz…
Kamil

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 14:13 #22637 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG AIR
To téma se pokaždé přejmenuje ... tak snad už bude ok.

ad co bude : : Bude SORG, nejspíše to bude starý, ale aktualizovaný....
a co bude možná : možná bude nový, ale spíše až v průběhu roku.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 16:20 #22638 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma SORG AIR
Ahoj.
Pro mě nezbytné úpravy starého SORGu:
Penalty -100, -300, -1000 jak ze základu, tak z celé soutěže. Pokud se používá i jiná hodnota, tak samozřejmě taky. Jednoduše hodnota, ne "přistání do pole".
Jednoduché vytvoření opravných skupin.
Bylo by vynikající, kdyby si Sorg vytvořil po každém kole zálohu zapsaných výsledků, aby v případě erroru šlo soutěž znovu rozjet a nemuselo se vše znovu vypisovat, jen kolo, kde došlo k chybě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 18:23 #22639 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma SORG AIR
Radime jiná penalizace není než to co jsi napsal. Ve starém Sorgu šli opravné skupiny nějak udělat. Taky bych podpořil úpravu starého Sorgu i za cenu, že si od Aleše koupím Licenci. Kvůli jedné soutěži se nebudu učit nějaké GliderScore.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 18:26 #22640 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma SORG AIR
Ještě něco, penalizace se dává z výsledku celé základní části soutěže, ne v kole!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 18:32 #22641 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma SORG AIR
Lojzo máš představu co stojí licence na podobný program ? Za 1000,- Kč to nebude ( možná € : - )

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.427 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám