× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file 250 g

Více
25. pro 2020 17:45 #23696 od Jiří Veselý
250g vytvořil uživatel Jiří Veselý
Zdavím.

Právě jsem dokončil L.S. model Mikron s elektrifikací za 250g. Je to příprava na osazení křídly "Advojkovou" technologií, o případném rozpětí cca 1500mm. Uvidíme co unese výškovka. Stávající model má zatížení cca 20,5. Model má některý z profilů AG. Profil AG 25, podle mého výpočtu má nejlepší výsledky se zatížením cca 19. Takže možná nejsem daleko od dobrého létání. Uvidíme, až se dostaví trochu suché počasí. Myslím, že jsem z problémů uvalených EU, venku. Ale byl to zápřah, dodržet 250g a vše umístnit do daného prostoru. Motor KDA2205/34 na 1500kv, baterrie 380mA/2S, régl 20Ah, serva Go 03. vrtule 6x3. To, že má model některé nezvyklosti je samozřejmé. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
25. pro 2020 19:42 #23697 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma 250g

Ale byl to zápřah, dodržet 250g a vše umístnit do daného prostoru.

Zdravím, já se taky zapotil. Nacpal sem svoje jméno, telefoní číslo a kód přidělený svazu do QR kódu o velikosti 2x2 cm. Byla to fuška, s vytisknutím to zabralo skoro 5 min a dalších 10 min zabralo nalepení na všechny éra. Přišlo mě to ale rozumnější, než ty svoje všechny žehličky na věčné časy uzemnit, nebo rovnou zahangárovat na sběrný dvůr a začít vyvíjet nějaká zařízení lehčí vzduchu.
Připadá mě to jako začít jezdit na kole, protože se po mě chce, abych si na auto dal spzku.

Do nového roku přeju pevné zdraví, trochu toho štěstí, bo bez toho to nejde, a pěkné polétání.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. pro 2020 17:48 #23704 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma 250 g
Já se nejen zapotil, nýbrž i triko propotil. Ale dostal jsem tam všechno - jméno, telefon, email, licenci, svazový kód, svůj kód, psa (má to být Máša :-)) i pilota.



H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. pro 2020 09:06 #23708 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma 250 g
Psisko nemá chybu, jen si říkám, kde ta šelma získala licenci instruktora ;) :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. led 2021 17:41 #23742 od Jiří Veselý
Odpověděl Jiří Veselý pro téma 250 g
Zdravím.

Dnese jsem zalétal model s trupem z Microna od L:S. s rozpětím křídel 1500mm při dodržení váhy 250g. Byl klid a létalo se dobře, jenom ta termika chyběla. Dokázal jsem létat 45min. aniž mi byla zima. Modely dle EU se dají tvořit, ale musí se hlídat každý gram. Létání v klidu je bez problémů a jak doufám, bez náležitostí pro modely za dva roky. Trup je s přetaženou špicí, křídlo je balzové, potažené Solarfilmem a zbytky Oracuvru. Model je řízen V a K. a flaperony.JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.283 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám