file Reprezentace F5J na rok 2022 a 2023

Více
30. čen 2022 12:39 #24857 od Tomas Hruby
Pro Aleše - taková kuriozita - když nejsem přihlášen, tak jsem z té tabulky viděl jen první stránku a už jsem myslel, že je soubor nějak zmrvený. Po přihlášení to vidím celé - je to očekávané chování anebo jsem našel nějaký bug v engine Stoupáku?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2022 07:51 #24956 od Tomas Hruby
Sice jsem původně prohlásil, že to publikuji až den před Táborem, ať mají hlavně Luděk a Víťa pořádné nervy, ale pak jsem si řekl, že vás nebudu napínat :-)
Tady máte stav před posledním nominačním závodem roku a je to fakt zajímavé - ono to nakonec totiž není jen mezi výše zmíněnými! V případě výsledku přes 100b by se totiž na třetí místo klidně mohl ještě posunout i Vlasta Vostřel...
No uvidíme :-)

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2022 10:39 #25016 od Tomas Hruby
Tak po dvou letech jsme u konce, předkládám tabulku, kterou hodlám tento týden poslat na svaz...
Barvičky asi jasné u seniorů, junioři růžoví, první tři "tmavěji", na Janu zbyla oranžová :-)
Pokud by se někomu něco nezdálo, tak prosím dejte vědět.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.247 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám