× Pokud chcete prodávat napište název příspěvku : /P/ : nové letadlo např. při koupi /K/ a výměně /V/

file K: Křídlo Magic

Více
11. čec 2013 19:58 #10045 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: K: Křídlo Magic

Mirek Kotula napsal: Myslím, že když se s Tomem dohodnete a o křídlo budete mít zájem, tak Vám jej přiveze.


Spíš jde o to, kde se vyskytneš - pokud vím, tak v Bořeticích nebudeš, asi se potkáme tak nejdřív v Havlíčkově Brodu, což je až konec srpna.
Takže pokud to má být nějak rozumně rychle, tak spíš bude muset najít někoho jiného...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čec 2013 06:34 #10046 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Re: K: Křídlo Magic
Mirku, pokud budeš mít o křídlo zájem, tak Ti jej pošlu poštou na dobírku. Mám od něj ještě originál přepravní krabici, tak by mělo přijít nepoškozené.
Zdraví Mirek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čec 2013 09:52 #10048 od Miroslav Kopecký

Mirek Kotula napsal: Mirku, pokud budeš mít o křídlo zájem, tak Ti jej pošlu poštou na dobírku. Mám od něj ještě originál přepravní krabici, tak by mělo přijít nepoškozené.
Zdraví Mirek

Moc děkuju, dám vědět v pondělí, pustil jsem se do opravy toho pošramoceného, tak uvidím, jak to dopadne. Jinak to křídlo je ruplé asi na 6 místech - pár prasklinek na horním potahu, to by nebylo tak hrozné. Ale u středu křídla to je dost masakr. Praskliny skrz celé křídlo od náběžky až do klapek, v jednom místě je to taková"hvězdicová" prasklina do několika směrů, polámaný horní i dolní potah a polyš samozřejmě taky. Ruplá uhlíková pásnice (nejprve jsem myslel, že jsou popraskaná jen některá vlákna toho rowingu, který tvoří pásnici, ale je to komplet :( . Pásnice navíc místy "odskočila" od jádra... No když jsem v těhle místech sundal tuhý potah, tak jsem se docela zděsil. Nevím, jestli to křídlo "zatleskalo", když jsem se model snažil dostat dolů po ztrátě viditelnosti nebo jestli bouchnul o zem (ale to bylo do vzrostlého obilí, takže bych se klonil spíš k té první variantě).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čec 2013 15:34 #10074 od Miroslav Kopecký

Mirek Kotula napsal: Mirku, pokud budeš mít o křídlo zájem, tak Ti jej pošlu poštou na dobírku. Mám od něj ještě originál přepravní krabici, tak by mělo přijít nepoškozené.
Zdraví Mirek


Poslal jsem SZ.
Mirek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2013 23:35 #10113 od David Kovář
Odpověděl David Kovář pro téma Re: K: Křídlo Magic
Ahoj,
pokud se mi nezdaří oprava mého křídla na Magica a pokud bude tohleto stále volné, tak se hlásím na odběr. Jsem z Ostravy.
David.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2013 18:26 - 28. čec 2013 18:27 #10117 od Miroslav Kopecký
To Mirek Kotula:Ahoj Mirku, chci se jen zeptat-dostal jsi mou soukromou zprávu, kterou jsem posílal ohledně křídla na Magica?
Poslední změna: 28. čec 2013 18:27 uživatelem Miroslav Kopecký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2013 20:33 #10118 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Re: K: Křídlo Magic
Ne, žádnou soukromou zprávu jsem od tebe nedostal. Tady je Můj mail - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2013 21:25 #10120 od Miroslav Kopecký
Ahoj Mirku, poslal jsem mailem (z adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) znovu to, co bylo v té soukromé zprávě. Asi už tuším, kde je zádrhel s tou SZ - moje chyba, chtěl jsem kopii poslat i sobě a asi jsem něco pomotal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. srp 2013 06:50 #10236 od Miroslav Kopecký
to M. Kotula: Ahoj Mirku, poslal jsem ti mail ohledně toho křídla. Mirek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. srp 2013 13:19 #10248 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Re: K: Křídlo Magic
Křídlo co nejdřív odešlu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.448 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám