× Pokud chcete prodávat napište název příspěvku : /P/ : nové letadlo např. při koupi /K/ a výměně /V/

lightbulb Koupím Jeti Rex 5 , 40MHz

Více
04. lis 2013 20:38 #11369 od Jiří Kotrba
Nemáte někdo v šuplíku RX Jeti Rex 5 , 40 Mhz ?Potřebuji do elektrovětroně Panda Sport
od multiplex.de pro vnuka ( jemu 8 let a má Optic-a 6 / 40MHz), je tam málo místa pro větší
Rx.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
04. lis 2013 21:22 #11370 od Vladimír Čermák
Doporučuji kouknout na www.modelbazar.cz ,tam snad něco bude. :unsure:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. lis 2013 11:01 #11371 od Jiří Kotrba
Dík za info, byl jsem na všech dostupných e-servisech, bazarech a e-shopech.Zatím jsem do Pandy Sport dal RX 40MHz ( scanner-rc.com od HVP) typ SRC 7ch ( single sm) - dosah údajně 1000m, uvidím jak to dopadne, vím že některé RX ( 6ch ) měly rušení.
Druhá možnost je tam dát HFS 06MT (dual sm.)40 MHz , což je vynikající , nevejde se tam kde
má být, musím ho dát buď k reglu Pulso 20A, a nebo k acu 2S 1300mAh .
Třetí možnost je to vše vyházet a dát do jeho Optic 6 vf.2,4Ghz plus 5ks.Optim Lite.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. lis 2013 17:12 #11372 od Jiří Michálek
Ahoj,
v šuplíku se mi válí JETI REX 5 MPD na 40 MHz a několik dalších (a myslím že lepších) přijímačů na 40 MHz, takže pokud bys měl zájem, určitě se domluvíme. Ideální by byl osobní odběr v Praze, nevím odkud jsi, ale nechce se mi kvůli takto levným věcem hledat krabičku, balit to a hlavně jít s tím stát do fronty na poštu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. lis 2013 19:58 #11373 od Jiří Kotrba
To mám kliku, jsem z Prahy 6 asi 10min. od Vypichu, můžeme přejít na e-mail :
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo na mobil : 60395874 , Zdravím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. lis 2013 07:08 #11374 od Jiří Michálek
Poslal jsem Ti mail, můžeš volat kdykoliv.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.338 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám