file Stoupák nově ?

Více
09. led 2011 18:19 #3243 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Stoupák nově ?
Ahoj chalani,

Jen technická... neříkalo se a v pravidlech fóra je, že uživatel musí být jméno a příjmení, jinak bude vymazán? Nějak se to tu poslední dobou zamnožilo různými nicky a jinými formami... viz. pawel, milan-pike, nes, supermuf, melter, ivan, ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. led 2011 21:04 #3245 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?
jo sory,hodim na to ocko.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. led 2011 10:38 #3247 od Petr Cejnar
Odpověděl Petr Cejnar pro téma Stoupák nově ?
Aleši, hoď na to očko. Vymaž ty bezejmené, ale informoval bych je, aby si to opravili a znova se přihlásili. Dosud to bylo korektní fórum a nyní se objevují nějací "YPSI" a pod. a další jak uvádí i Radek Novotný i když ve vší korektnosti. Proč se ale nemohou přihlásit jménem to nechápu (když uvedou, že je navedl Jirka Ves.... aby něco napsali). Mohlo by to dojít tak daleko, že se to zvrhne jako na jiných fórech.
Ahoj.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. led 2011 12:02 #3249 od Karol Chyba
Odpověděl Karol Chyba pro téma Stoupák nově ?
Aleši prosím ťa neviem či som slepý ale neviem nájsť v súkromnej pošte tlačítko delete správy ktorá mi tam už trčí len tak . Označiť viem ale neviem ich vymazať lebo už sa mi začína napĺňať schránka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. led 2011 15:30 #3253 od Petr Lokvenc
Odpověděl Petr Lokvenc pro téma Stoupák nově ?

Petr Cejnar napsal: nyní se objevují nějací "YPSI"

V tomto případě bych výjimečně nic nenamítal - firma vyrávějící model Daidalos je známější, než jméno jejího majitele ...
(Musel jsem si trochu šplhnout, mám tam objednané éro ;) ).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. led 2011 16:54 #3255 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?
ok beru v potaz .. vse opravim.
cekejte :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. led 2011 17:24 #3256 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?

Karol Chyba napsal: Aleši prosím ťa neviem či som slepý ale neviem nájsť v súkromnej pošte tlačítko delete správy ktorá mi tam už trčí len tak . Označiť viem ale neviem ich vymazať lebo už sa mi začína napĺňať schránka.


kdyz jsi na seznamu zprav, oznacis je krizkem a dole je pak "odstranit vybrane zpravy"

nebo kdyz ctes jednotlive , tak je to to "X" (iks) , to je smazat zpravu kterou prave ctu

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. led 2011 17:41 #3257 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?

Petr Cejnar napsal: Aleši, hoď na to očko. Vymaž ty bezejmené, ale informoval bych je, aby si to opravili a znova se přihlásili. Dosud to bylo korektní fórum a nyní se objevují nějací "YPSI" a pod. a další jak uvádí i Radek Novotný i když ve vší korektnosti. Proč se ale nemohou přihlásit jménem to nechápu (když uvedou, že je navedl Jirka Ves.... aby něco napsali). Mohlo by to dojít tak daleko, že se to zvrhne jako na jiných fórech.
Ahoj.


vsichni jsou opraveni.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. led 2011 12:55 #3311 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?
pridal jsem nahoru do menu velky kalendar, ktery je jen velkou kopii toho maleho vlevo,ale je to lepsi,neb je vetsi :)

brzo tam pridam vsechny souteze i eurocupove i rcej , mozna o nebo n

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. úno 2011 16:54 #3360 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?
tak kolegové letci,
přidal jsem do "velkého kalendáře" všechny soutěže RCEK , RCEJ , Eurocup , F5J ma SK . vše je rozříděno vlaječkama, co je mistrák má u sebe pohár , vše je taktéž dle kategorii barevně označeno. Poskytuje to supr přehled o tom kdy a kam jet :-D a hlavně co s čím koliduje (bohužel je dost akcí které kolidují s něčim jiným a přitom je pák 14 dní volné "okno")

dále se vyskytla otázka : dávat do kalendáře i RCEO / RCEN ?

odkaz zde
připomínky vítám.
AK

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.501 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám