file Jak se lítá (ne s čím se lítá)

Více
08. říj 2010 15:34 #2775 od Jan Kubica
http://www.rcgroups.com/forums/showpost ... tcount=872

Videa z MS F3J, slavný Perkinsův start i přistávání. Ale počasí na nízké starty evidentně bylo. Jinak v textu se píše, že výchozí výška DP byla okolo 50-60 m za 0.7 sekundy. To by mě tedy zajímalo, jakou má takový průměrný časoměřič reakční dobu :-) , já tam nevidím nic :lol: .Popis startu z úst aktéra je na http://www.rcex.cz/?p=2444 .

H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
08. říj 2010 16:30 #2779 od Tomas Hruby
Jo, to poslední video přesně ukazuje, proč mám tak rád i v elektrách F3J skupinový model létání, ať už v podobě RCEK anebo velkých F5J. Pokud je víc startovišť a pěkně se sejde silná skupina, tak je to opravdu zážitek, i se na to docela hezky kouká...

Jo a poznámka - to video není Perkins, tohle je Joe v prvním finále, Perkins se předvedl až při druhém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 16:59 #2783 od Jan Kubica

Tomas Hruby napsal: Jo, to poslední video přesně ukazuje, proč mám tak rád i v elektrách F3J skupinový model létání, ať už v podobě RCEK anebo velkých F5J. Pokud je víc startovišť a pěkně se sejde silná skupina, tak je to opravdu zážitek, i se na to docela hezky kouká...

Jo a poznámka - to video není Perkins, tohle je Joe v prvním finále, Perkins se předvedl až při druhém.


Jasně, je to Wurts, přehlídl jsem se :-)

Hlavně na to přistání se kouká hezky, to jo, možná důvod, proč jsou některá letiště bez hlodavců :lol: . Jak tady někdo říkal, že když bude hodnocení po 20 cm, tak se nebude zapichovat, na tom videu "píchaj" všichni. H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 17:14 #2787 od Tomas Hruby

Jan Kubica napsal:

Tomas Hruby napsal: Jo, to poslední video přesně ukazuje, proč mám tak rád i v elektrách F3J skupinový model létání, ať už v podobě RCEK anebo velkých F5J. Pokud je víc startovišť a pěkně se sejde silná skupina, tak je to opravdu zážitek, i se na to docela hezky kouká...

Jo a poznámka - to video není Perkins, tohle je Joe v prvním finále, Perkins se předvedl až při druhém.


Jasně, je to Wurts, přehlídl jsem se :-)

Hlavně na to přistání se kouká hezky, to jo, možná důvod, proč jsou některá letiště bez hlodavců :lol: . Jak tady někdo říkal, že když bude hodnocení po 20 cm, tak se nebude zapichovat, na tom videu "píchaj" všichni. H.


Na videu to není žádný píchání, to je vesměs jemné přistání, pořádná rána vypadá jinak :D :lol: BTW koukej místo řečí na fóru přijet zítra do Poříčí!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 17:29 #2789 od Jan Kubica

Tomas Hruby napsal: BTW koukej místo řečí na fóru přijet zítra do Poříčí!

Svolal jsem si na zítra non-stop :-) H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.348 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám