file shořel mi C2826-1900 nemáte někdo navíc prosím?

Více
10. led 2011 18:40 #3258 od Milan Nes
Zdravím,

dostal sem jeden už asi načatej, protože mi při plnym bez zátěže po 2 sekundách shořel
(pravda byl bez zátěže, moje blbost testoval sem nastavení a měl sem tam místo 0 plyn 100 plyn - nová vysílačka).

Konečně sem před dostavenim svého prvního RCE (pokus zkusit příští sezonu i nějakej závod poprvý) ale ten motor neni ani na HC.

Nemáte někdo ho prosím v šuplíku navíc ? Samozřejmě zaplatím, de mi o to abych mohl teď lítat.
Vím že mi doporučíte koupit axíka ale nemám ambice vyhrávat ale zůčastnit se (nejsou finance na
průtokové užívání axíků).

Moc děkuji

Milan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
11. led 2011 06:41 #3268 od Petr Šrámek
Ahoj, mám doma navíc 2ks 2826/1650Kv, osobně s ním létám na závodech, nemusím mít strach, že mi schoří. Vrtuli mám 11/6 Graupner.
Odlétal jsem loňský rok, závody a daleko víc tréningových letů, motor stále plně funkční.
1900-ka nevydrží motorování nad 25 - 30s, viděl jsem na soutěži několik případů, že odešla ve finále, kdy motorovový čas byl okolo 40-45s ;) .

:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.261 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám