file Model Hobby 2011

Více
04. říj 2011 09:32 #5613 od Petr Dušek
Model Hobby 2011 vytvořil uživatel Petr Dušek
Vážení, byl se někdo podívat na letošním "veletrhu"? Bylo tam něco pro nás? Měl někdo v ruce nový Jeti vysílač?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
04. říj 2011 09:43 #5615 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Model Hobby 2011
ja tam byl poprve a byl jsem nadmiru spokojen.
docela se mi to libilo, kazdopadne nejvice na me udelaly dojem modely z papiru, luxus :)

jinak lidi akorat, nikdo me neokradl, meli tam krasne kourici masinky atd atd ... zena navstivila for babies, ja model a hracky, zahral na konzoli wii, xbox 360 a nintendo DS 3D :-D

o jeti vysilaci jsem cetl uz predem ze nebude opet k prodeji pac nemaji hotovy SW (patenty posrane) a tak asi dost lidi co tam jeli nastvali.


slevy nic moc, eventuelne bych koupil gripena z EPP ale nebyl tam,tak nic

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2011 12:24 #5623 od Vladimír Čermák
Odpověděl Vladimír Čermák pro téma Model Hobby 2011
Jo taky jsem tam byl, nový vysílač od Jeti jsem měl v ruce, pěkná mašinka. Prý bude k prodeji kolem Vánoc, cena 25 000,-. Taky jsem se zajímal o nový Profi jeti box. Měli tam tuším dva neprodejné kousky. Prodej opět na Vánoce, cena bude 4 000,-. :o Mimo jiné bude umět ve spojením s Variem zaznamenávat výšku letu v čase ( což mě právě zajímá )
Pak jsem sháněl serva Dymond, jediný u koho jsem je našel byla firma MZK. Ty menší byly v sobotu již vyprodané (poslední kus byl vystavený pod sklem),tak mám aspoň dvě Dymond 60 do nového éra na brzdy.
Jinak klasika 150 000 vrtulníků všeho druhu, lidí plná hala.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2011 12:30 #5624 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Model Hobby 2011
no nehlede na to,ze jeste nebudou delat horcikovy case (kejs) :(

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2011 15:51 #5632 od Jiří Veselovský
Odpověděl Jiří Veselovský pro téma Model Hobby 2011

Vladimír Čermák napsal: Pak jsem sháněl serva Dymond, jediný u koho jsem je našel byla firma MZK.

Vláďo, ne tak docela. Honza Sedláček (RC Factory) cenu snížil na 399,-Kč za "47" i "60". Stánek měli až vzadu u letové plochy vlevo. Měli i docela zajímavé slevy na všechny pronové akrobaty.

Vysílač jsem měl taky v ruce, věnovali mi cca 20 minut velmi zajímavého popovídání. Moc se mi líbil (jsem "pulťák") a opravdu jedinou a asi nepodstatnou připomínku mám k umístění trimů. Ty mi teda do ruky (spíš pod ruku) nesedly. Naopak orientace v menu je skvělá, intuitivní, mohl jsem hned bez manuálu nastavovat základní funkce, na víc nebyl čas. Až mi zvalorizují důchod, tak si ho určitě koupím. ;)
Jinak postřehy od Toma Ciniburka zde: http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=3 ... &start=510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.317 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám