file průzkum dotazem piloti F5J

Více
05. led 2012 23:08 #6313 od Aleš Krátký
tise zavidim tu moznost neco takoveho udelat .. a samo ruce :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. led 2012 20:18 #6323 od Tomáš Hlavinka
To je všechno?? cca 7 lidí?? zkuste říct o tomto "průzkumu" známým a kamarádům o kterých víte, že by do toho šli.
Ať se nezávazně přihlásí, ať víme co se bude za 3 měsíce dít. Nevěřím tomu, že by všichni tutlali svoje naleštěný stroje a dorazili až na první soutěž!!! :shock:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. led 2012 20:52 #6324 od Aleš Krátký
nu dobra ja vim jeste o 3 lidech,ale nevim v jakem stavu jsou aktualne .. kazdopadne specialni brusy ani vyskomery nema nikdo z nich

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. led 2012 20:34 #6325 od Milan Chalupník
Doplňuji změnu stavu mé připravenosti. Dnes koupený Altis jsem před chvílí vyzkoušel na schodech s nastavenou výškou vypnutí 2m, zítra ho provětrám v naleštěném Daidalovi :lol: .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2012 08:41 #6326 od Tomas Hruby

TomHlavinka napsal: To je všechno?? cca 7 lidí?? zkuste říct o tomto "průzkumu" známým a kamarádům o kterých víte, že by do toho šli.
Ať se nezávazně přihlásí, ať víme co se bude za 3 měsíce dít. Nevěřím tomu, že by všichni tutlali svoje naleštěný stroje a dorazili až na první soutěž!!! :shock:


Stoupák se nesmí brát jako střed světa, mnoho lidí do něj prostě nepřispívá...
Klidně vykecám drb, že Jirka Veselovský objednává u Ivana Hořejšího Altisů hned 4 kusy - jeden pro sebe a zbylé tři po další pražské modeláře známé z RCEK ... Chce to klid, lidí přibyde.
A jen naokraj - Tomáš Bartovský už přeložil pravidla F5J do češtiny, trochu jsem mu pomáhal s korekturou. Ještě to není zveřejnitelné, ale můžete brát jako fakt, že do začátku sezóny budou na webu SMČR pravidla F5J i v českém "SMČR schváleném" překladu, pořadatel se tedy obejde bez angličtiny (či slovenštiny :D ).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2012 10:17 #6327 od Jiří Veselovský

Tomas Hruby napsal: Klidně vykecám drb, že Jirka Veselovský objednává u Ivana Hořejšího Altisů hned 4 kusy

A je to venku. Ale i kdyby se vyhrabaly ještě další věci, tak nehodlám odstoupit, dodržím republikový folklór. :lol:

Jinak to má moc hezkou krabičku, právě se kochám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2012 12:42 #6328 od Aleš Krátký
no a ja zase pridam svou troskou do mlyna v podobe SW ktery je FAI F5J compatible :-D .
nova verze byla poslana vsem co delaji F5J Intertour ale brzo bude i pro "obycejne" lidi k dispozici.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2012 14:13 #6329 od Petr Dušek
Aleši, připomínku k SW máš v mailu, asi by bylo dobré pro diskuzi o SW zde založit nové vlákno např. SORG V3, aby se to nemíchalo sem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2012 16:03 #6331 od Aleš Krátký
ad SORG V3 zde

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2012 18:25 #6351 od Tomáš Hlavinka
Tak vykecám další novinu. Minulý týden jsem byl u p. Vojkůvky z Prostějova. Sem asi nechodí a do fóra nepřispívá. Ukazoval mi svůj nový Pike Perfect ET F5J Disser. Má jej prakticky osazený, včetně altimetru. Letovka prý bude cca 1800g!!!! To, že jde o špičkového pilota F3J, RCV2 a loňského mistra ČR RCEO netřeba zdůrazňovat.

............podle mě horký kandidát na přední pozice, když si představím, že jsem se "stejným" érem o 400g těžší :shock: , tak mi není zrovna do smíchu

Tomáš

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.420 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám