file F5J pravidla 2020

Více
06. úno 2020 12:35 #22679 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma F5J pravidla 2020
OK díky za info

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. úno 2020 12:41 #22696 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma F5J pravidla 2020
Ahoj Tome, jak to je pro letošní rok, u kategorie F5J se stahováním výšky pomocí PC, v případě, že výškoměr výšku nezaznamená, a to pro MS, ME nebo i obecně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2020 08:05 #22697 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J pravidla 2020
Tak nevím, zda tuhle otázku nemám s ohledem na moje známé oficiální protesty brát jako provokaci :-)
Ale vážně - v pravidlech se nic nemění a obecně se bere jako výklad, že se žádné čtení nekoná a když není na displeji, tak je nula.
Že to může mít někdo snahu vykládat jinak je jiná historie, která na tomto nic nemění.

Tohle se týká všech normálních akcí, na ME se to patrně objeví jako bod na poradě TM před mistrovstvím, kde padne jasné vyjádření pro tuto akci (závěry TM meetingu se berou vesměs závazně a často jsou pak i podnětem pro následné úpravy pravidel), výsledek přirozeně nemohu předjímat. Pokud pojedu jako TM já, tak bych vystupoval PROTI možnosti čtení (názor v tuto chvíli, třeba se za toho půl roku do ME objeví nějaké nové argumenty).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2020 13:10 #22698 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma F5J pravidla 2020
Tomáši, v žádném případě to nebylo míněno jako provokace. Já sám jsem byl tím aktem taky znechucen a nerad bych se s tímto, někdy na soutěži setkal. Myslel jsem váženě, jestli se toto neobjevilo v úpravě pravidel pro letošní rok, aby to bylo jednoznačné a někdo si nemohl dělat místní úpravu tohoto pravidla.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.257 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám