file F5K

Více
01. bře 2020 09:38 #22744 od Ivan Horejsi
F5K vytvořil uživatel Ivan Horejsi
Zduvodneni kategorie F5K a navrh pravidel jsou v prilohach. Soubory jsou v agende pro plenum FAI, ktere bude zacatkem dubna.
Vsechno se da najit na strance FAI, ale jako obvykle dost blbe. Tak jsem to stahnul.

Kategorie asi projde jako predbezna. Jak a jestli se chytne, to se neodvazuji odhadnout. Levna zrovna nebude: na stavajici hazedla (nebo jejich dal vylehcene klony) se musi prisroubovat jeste motor, se kterym bude stoupavost cca 10m/s. Uz ani lehke vrtulove komplety nejsou za pusu.

Mne spis zaujalo vniknuti systemu F3K s ruznymi ulohami do elekter.
Treba by se na takovych principech mohla postavit nejaka akcni sranda-kategorie pro prichozi. Ta porad chybi. Necekejme, ze novic si hned koupi vyskomer nebo specialni eroplan.
Nevyzkousite nekdo v klubu?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
01. bře 2020 10:15 #22745 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma F5K
Já bych do toho šel... líbí se mi ty různé úlohy, a také elektro :-D letadlo na to mám, takže zde bych problém neviděl.

Otázkou je, kolik a zda vůbec budou nějaké soutěže

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.248 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám