file přesunuto - EC pravidla

Více
27. čen 2011 13:48 #4438 od Petr Dušek
přesunuto adminem z puvodniho na tento

Radku, proč má Rok Korber v prvním finále zapsané samé nuly a přitom v přepočtu 485 bodů ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
27. čen 2011 14:13 #4439 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma přesunuto - EC pravidla
Petře, nula je za celý první finálový let pro nízký let v bezpečné zóně, a 485 je po dvou finále jeho celkový přepočet proti vítězi s 1000 bodů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 14:25 #4440 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma přesunuto - EC pravidla
OK, ty body už chápu, ale za bezpečnostní zónu je snad jenom -100 bodů a ne nula ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 14:30 #4441 od Aleš Krátký
mluvim za sebe :
ja mam pocit ze snad motoroval (jako ja v 5 kole tusim) kvuli toho ze nedoleti nebo neco >> nula za cely let.
ale nevim jak to je v tomto konkretnim kole u jmenovaneho.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 15:12 #4442 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma přesunuto - EC pravidla
Přistával přes zónu, jak píše Radek, sám jsem to viděl. Ale ta penalizace je, podle mě, nesprávná ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 15:39 #4443 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma přesunuto - EC pravidla
Před začátkem soutěže, všichni jistě poslouchali, jsem oznamoval bezpečnostní pravidla. Průlet níže než 3m nad bezp. zónou znamená 0 za celý let. V pravidlech je pouze penalizace -100b, což jsme jako organizátoři nepovažovali za dostatečné v případě ohrožení jiných osob. Na příští sezónu se to pokusím navrhnout i do pravidel. Rokovi jsem anulování letu ihned po přistání oznámil, a samozřejmě to respektoval. V jeho případě to způsobil svou nedisciplinovaností, kdy s velkým F5J stál proti větru před zónou, tam se dostal dost nízko, a pak se ještě snažil po větru pádem mezi časoměřiči, kteří stáli správně v bezp. zóně, urvat nějaké body za pád po větru přez bezp. zónu blíže k bodu. Kdyby podal protest, asi by dle pravidel uspěl, nicméně si asi byl vědom svého průseru, kdy jeho čtyřmetrové éro prosvištělo po větru v 1,5 metrové výšce nekontrolovaně tak 1m od časoměřiče. Hawgh.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 17:02 #4444 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma přesunuto - EC pravidla

Radek Novotny napsal: ...znamená 0 za celý let. V pravidlech je pouze penalizace -100b, což jsme jako organizátoři nepovažovali za dostatečné ...


Tak tohle by se mělo vytesat do kamene. Jinak řečeno, pravidla jsou cár papíru dobrý tak akorát na dvě věci :cry: H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 17:06 #4445 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma přesunuto - EC pravidla
Pořadatel má právo vyhlásit jakýkoliv prostor za bezpečnostní zónu, ne určovat výši penalizace. Na nástupu jsem stál na slovenské straně a oni hned protestovali, že to není nula ale jen -100. Měl jsem pocit, že ta jejich připomínka byla slyšet. Takže sorry, ale takhle ohýbat pravidla podle mě není možné, zvlášť když jsi pod nimi podepsaný. Bohužel po finále jsem na výsledky nekoukal, protestoval bych hned na místě, teď už je pozdě a vlastně se mě to ani netýká... :? :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 17:22 #4446 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma přesunuto - EC pravidla
Rok to v pohodě pochopil, že OHROZIT takhle časoměřiče je dost závažný, a tak to respektoval a neprotestoval. Nešlo tady jen o nízký průlet nad zónou... Jestli o tom chcete vést další nekonečnou Duškovsko-Kubicovskou diskuzi, přesuňte to prosím do sekce "pravidla", díky. Já už se v tom pitvat nehodlám.

To, že jsem to vyhlásil na začátku soutěže s ohledem na vyšší bezpečnost časoměřičů a ostatních pilotů, není asi v souladu s pravidly, ale od toho je jury, ředitel soutěže a protesty... Tak příště laskavě Petře diskutuj a přemýšlej na místě, ušetří to následně spoustu času při rozebírání tématu písemně třeba na stoupáku.

Kdyby toho časoměřiče trefil a zranil, tak bych Roka na 100% navrhnul na diskvalifikaci ze soutěže, ale koukám že by diskuzní duo DK mělo zase další námět do další nekonečné diskuze...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 17:39 #4447 od Aleš Krátký
pravidla si pitvejte v pravidlech.
split threadu

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.379 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám