file přesunuto - EC pravidla

Více
27. čen 2011 17:57 #4448 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma přesunuto - EC pravidla
Aleši, pokud jsi ten název vlákna vymyslel ty, tak se pokus být příště méně vtipný, pokud ne, tak se ti předem velice omlouvám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 18:18 #4449 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma přesunuto - EC pravidla
Tohle vlákno jsem nezaložil, takže nechápu proč je pod ním moje jméno a začíná mým příspěvkem. Když už se admin takhle pokouší o cenzuru, bývá zvykem do původního vlákna (F5J Euro Cup 2011 - Czech Republic) dát odkaz na nově založené a to nové uvést vlastním příspěvkem.

Rozhodně nechci kazit celkem dobrý dojem ze soutěže, takže na ty osobní výpady nebudu Radku reagovat.

To Rokovo přistání jsem viděl, stál jsem taky u bufetu a rozhodně nebylo tak dramatické, jak se to tady pokoušíte vykládat. Škoda že jsem ho nestačil vyfotit Klidně budu hlasovat pro změnu pravidel ve smyslu vyššího postihu, například v F3J pravidlech je -300 bodů, ale tahle změna musí nejprve v pravidlech být a potom se může uplatňovat na soutěži, ne naopak.

To je asi tak všechno, co jsem v této nekonečné DK diskuzi chtěl napsat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 18:21 #4450 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma přesunuto - EC pravidla
Jo ten název je blbej, protože nevýstižnej.

Tvůrce pravidel si bezesporu byl vědom nebezpečnosti jistého počítání a proto za takové počínání dal do pravidel sankci.

Takže otázka není, jestli se může porušit psané pravidlo v zájmu ochrany zdraví, ale jedině ta, zda lze v pravidlech definovaný přestupek potrestat přísněji než pravidla stanovují. A pokud si někdo myslí, že ano, tak ať si zkusí představit, že ho policajt za překročení rychlosti s autem nezkasíruje, ale rovnou zastřelí. H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 18:26 #4452 od Aleš Krátký

Radim Barč napsal: Aleši, pokud jsi ten název vlákna vymyslel ty, tak se pokus být příště méně vtipný, pokud ne, tak se ti předem velice omlouvám.


je tam smajlik radime.
kazdopadne to tak na me pusobi.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2011 18:28 #4453 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Tohle vlákno jsem nezaložil, takže nechápu proč je pod ním moje jméno a začíná mým příspěvkem. Když už se admin takhle pokouší o cenzuru, bývá zvykem do původního vlákna (F5J Euro Cup 2011 - Czech Republic) dát odkaz na nově založené a to nové uvést vlastním příspěvkem


no tak nekdo tam musi mit prvni prispevek a dle meho vznikl cely "pravidloidni kousek" z presne z toho prvniho prispevku...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.344 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám