file rcee ?

Více
23. říj 2012 19:17 #8448 od jan kadlec
Odpověděl jan kadlec pro téma rcee ?

Aleš Krátký napsal: autonomy je mozna fajn,ale neznam nikoho kdo to lita. ja bych prisel ALE mam obavy z toho,ze kdyz budu letat (pokud jsem to dobre pochopil) do maximalniho vybiti baterii tak nakonec spadnu na uplne vypnuti prijmace jelikoz nemam zalozni palubni napajeni.

Myslím, že nepochopil.
Pokud jsem viděl létat "mistry", nebyl problém kapacita akumulátorů, ale čas.
Navíc lze u velké spousty regulátorů nastavit vypínací napětí ;)

Jan Kadlec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. říj 2012 19:40 #8449 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma rcee ?
no pochopil jsem : nejvice 6ti minutovych letu na baterii 1/10 hmotnosti letadla.
pokud to blbe nastavim (treba RCEK s minimalni ucinnosti) tak baterky vyzeru do mrte a konec.

ale je to o zvyku no, zkusime a uvidime (teda pokud nepojedu sam)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. říj 2012 19:47 #8450 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma rcee ?

Aleš Krátký napsal: autonomy je mozna fajn,ale neznam nikoho kdo to lita.


Aleši, Autonomy si vyzkoušelo dost lidí, i dost pilotů RCEK :) a v Itálii létá Autonomy celá jejich špička F3J/F5J. Vybité baterky se neboj, po definitivním vypnutí motoru se stejně letí maximálně 6 minut, ale většinou méně, a těch pár joulů pro serva a příjímač tam je vždycky.

Autonomy je hodně jiná kategorie než ty "klasické - nahoru a přistát", za sebe mohu jen doporučit, aby si to každý alespoň jednou zkusil, mně Autonomy "nastavila zrcadlo" - zjistil jsem co všechno neumím, mimo jiné třeba létat daleko a nízko, vytáčet každou bublinku a hlavně číst vzduch, protože v Autonomy se o tom, kdy a kam letět, musí rozhodnout pilot. Jak napsal Honza, některým lidem vyprší dřív oněch 3.5 hodiny na závod než dojde baterka (která stačí na nějakých 1500-1600 m výšky), jiní skončí na 8-10 letech a zpytují svědomí, přičemž modely jsou stejné ;) .

Budu pilně trénovat a v létě, budu-li živ a zdráv, na Valašsko přijedu :-) . H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. říj 2012 20:52 #8451 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma rcee ?
ja myslel ze neznam nikoho tady v okoli honzo :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.286 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám