file Příprava pro sezónu 2015

Více
14. pro 2014 21:59 #14140 od Mirek Kotula
Proto, že je zde zrovna mrtvo, tak posílám něco pro inspiraci. Ahoj, éra připravené pro laminaci. Kategorie RCEV, jsou to dva různé modely, každý má jiný profil a jinou štíhlost křídla o rozpětí 2540mm. Vzepětí do malého "V", v případě, že modely budou
tupější, tak se naříznou uši a vytvoří se dvojité "W". Do jedněch křídel se dá přiložit cca, až 250g. Sám jsem zvědav.



Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
16. pro 2014 13:59 #14154 od Bedřich Koros
Pěkné Mirku.
Ale víš co je mi divné-absolutní absence výztužných pásů na horní a dolní ploše křídla. Má to nějaký skrytý důvod-žádnou náhradu mimo vyztužené náběžky nevidím, pokud se něco neskrývá v té matné rysce po délce?

Tk ať se daří .
BKHK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. pro 2014 14:23 #14155 od Miroslav Mrklovský

Mirek Kotula napsal: .. éra připravené pro laminaci...

Myslel jsem, že barvy se stříkají na fólie a obtisknou se do laminátu, ale tady to vypadá, že jsou obarvené výřezy. Je to tak? Čím je to obarvené?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. pro 2014 14:28 - 16. pro 2014 14:32 #14156 od Petr Koláska
Nechci odpovídat za Mirka, ale tipnu si, že tohle jsou jen obarvená jádra a uhlíkové nosníky (resp. horní a dolní pásnice) z jednosměrky tam přijdou až při laminaci. Takhle to, pokud se nepletu, dělá i Martin Bílek (Ypsi) - jen tedy s tím rozdílem, že barvy nestříká na jádro, ale právě na folii. Ale možná je tohle úplně jiný postup výroby - taky jsem zvědavý, co autor prozradí ;)

BTW - teď koukám, že ta "ryska" je celkem určitě uhlíková stojina... schválně, jestli jsem se trefil :)

Každopádně, vypadá to moc fešně ;)
Poslední změna: 16. pro 2014 14:32 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. pro 2014 20:38 #14157 od Mirek Kotula
Tak, nosník je stojina z balsy tl. 1mm s jednosměrnou uhlíkovou tkaninou. Při laminování tak jak to má Bílek, přijde nad a pod nosník zalaminovat pásnice jednosměrné tkaniny. Musel jsem obarvit jádra křídel, proto že, jsem ztratil prostor kde nastříkat fólie, není kde. Jsem si vědom, že za slunečna bude křídlo průsvitné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. pro 2014 14:02 #14162 od Michal Cink
Ahojte,
já mám už hotovo a po záletu. Na zimu jsem si udělal přerostlé "K". Uvidím, jestli bude přes zimu čas a udělám něco dalšího -většího na léto.. :) M.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. pro 2014 14:11 #14163 od Bedřich Koros
Blahopřeji, hezká kočička. Tak ať létá.

BKHK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. pro 2014 20:15 #14176 od Michal Cink
Děkuji,
zatím mě to s ní baví a "pouštění" si užívám. Létá líp než její přímá předchůdkyně D1.8, s tou jsem odlétal tři sezony. Darovaná D1.8 bude dalším rokem dělat úspěšnou "druhou kariéru" u dobrého kamaráda.
Uvidím, jakou "kariéru" udělá HeXe.. :) M.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2015 19:31 #14403 od Lubomír Sedlář
Začátečníci v RCEV z LMK Štěpánov také nezahálí :)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2015 20:49 #14404 od Aleš Krátký
no pekne kluci ! nejake vzorky pro verejnost?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.546 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám