file RCVEM (védvojky s el. motorem)

Více
11. kvě 2017 19:58 #18799 od Pavel Hloušek
Aleši, já vím, není to se mnou jednoduchý, ale jak si byl v tom posunování, tak zůstala v otevřených přihláškách viset ta naše už odlítaná soutěž z dubna. Bo se u ní objevilo datum konání té posunuté z července na srpen. Tak snad do třetice, co?? :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. kvě 2017 06:25 #18801 od Aleš Krátký
no tak snad ok.
ale pro priste mi nepiste sakra do jednoho tematu (jeste k tomu tak obecne pojmenovaneho) informace o druhe soutezi.
vzdy zakladejte nove temata, nejlepe s nazvem a datumem akce !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. kvě 2017 21:53 #18866 od Pavel Hloušek
O víkendu se v Uničově odlítala další soutěž téhle klubové kategorie. Lítala se souběžně s RCEP, kterou si zvolili 4 soutěžící. Podle RCVEM nás nakonec lítalo 8, převážně F5J čkařů. Ti mají totiž logicky nainstalovaný F5J firmware a tudíž zvolili RCVEM, kde není nezbytné nastavení vypínací výšky, ani omezené rozpětí. Před soutěží se vášnivě debatovalo, všelijak argumentovalo a nakonec i lítalo. Teda spíš viselo, bo funělo celkem dost, odhadem 6-7 m/s, v nárazech i víc. Nejodvážněji lítal Marko, díky čemuž měl možnost zkontrolovat stav plodin na okolních polích. Na exkurzi v nedaleké továrně naštěstí nedošlo. Titul kosmonauta získal Lojza Hrabáček, který zásadně vypínal nad 200 metrů, čímž nasbíral hafo odčítacích bodů, až sem měl strach že mu žádný nezbudou :) Vyvrátil tím ale názor, že v určitém počasí se vyplatí vypnout výš i přes tříbodovou penalizaci. Mě se snad zase podařilo zmírnit až panický strach z ,,velkejch ér" některých zastánců omezení rozpětí. Skončil sem nakonec se stopalcovkou na druhým místě. Z mého pohledu byla soutěž fajn a Tomášovi za ni ještě jednou díky.
Fotky petrbor.rajce.idnes.cz/20170520_RCEP_RCVEM_Litovel/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. kvě 2017 09:34 #18868 od Alois Hrabáček
Pavel zapoměl dodat, že mně radil kdy mám vypnout.Ha,ha ono to bylo vejš!!! 260 m, -255 bodů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. kvě 2017 14:13 #18869 od Radek Novotny
Šmarjá Lojzo, jak to, že ty, takovej ostřílenej F5J-čkař, si musí nechat radit ohledně výšky??? B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. kvě 2017 14:51 #18871 od Alois Hrabáček
Ono to nebylo tak jednoduché nalétat 7 min. s érem 1850 g. Jeden let výška 168 a čas asi 6,20 min. Kolik létals v Hořicích?????

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. kvě 2017 17:28 #18872 od Pavel Hloušek
No Lojza měl štěstí, že sem šel kolem. Říká se o mě totiž, že su odborník ;) :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.358 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám