file RCEP v roce 2019

Více
18. lis 2019 15:56 - 18. lis 2019 17:00 #22460 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Ahoj Tome, mrknu na to. Jinak ohledně fw sem si s klukama z aerobtecu psal na začátku roku. Oslovil sem je, jestli by nám neudělali fw pro RCEP. V podstatě sem po nich chtěl klon fw 5.6 pro F5J s odemčenou vypínací výškou. Nakonec mě to slíbili s tím, že jo, ale že neví kdy, to bylo v dubnu:
Dobrý deň,
ďakujem za pripomenutie.
Vieme to implementovať tak, že bude vo firmvéri braná do úvahy len vypínacia výška, ostatné parametre budú napevno podobne ako v F5J.
Neviem Vám však v tomto momente sľúbiť, kedy sa to zvládneme zrealizovať.


Aha, tak nemrknu. Je to zatím opravdu jen pro nano a já mám všechny čtyřky
Poslední změna: 18. lis 2019 17:00 uživatelem Pavel Hloušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. lis 2019 14:37 #22467 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma RCEP v roce 2019
Pavle nemusíš na ty výškoměry spěchat, budeme létat jako dosud bez schválených pravidel. Předseda elektroletů nedoporučil jejich schválení. To nevadí, létáme pro radost a soutěže RCEP budeme dál hledat mezi drakiádama a různými srazy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. lis 2019 09:30 #22468 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Tak ještě že máme možnost azylu tady na Stoupáku, děkujeme Aleši :) .

Seznam soutěží a informace okolo RCEP na příští rok budou v novém vlákně tady:
stoupak.cz/forum/rcev-a-male-vyskomery-o...875-rcep-v-roce-2020
a taky předpokládám, že Aleš nadále povede RCEP v místním kalendáři soutěží, včetně možnosti přihlašování. Tahle věc se mě hodně líbí a díky za ni.
V kalendáři akcí SMČR budeme sice někde v koutě, ale na plnění případné pojistné události to snad stačí. To je vlastně asi taky jediný důvod, proč to na SMČR posíláme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.319 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám