× Soutěže v roce 2013

exclamation-circle RCEK Chomutov č.613, 17.8.2013

Více
02. srp 2013 09:35 #10185 od Radek Novotny
Tááák, a náš RCEK OPEN WORLD CHAMPIONSHIP CHOMUTOV 2013 B) se pomálu blíží, tak všechny srdečně zveme, a zde jsou propozice...

Soubor přílohy:

Název souboru: propozice_...utov.pdf
Velikost souboru:254 kB


a přihlášky online zde:
registrace.stoupak.cz/soutez/39
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
16. srp 2013 19:00 #10324 od Radek Novotny
Klobásky budou na grilu, a kafčo taky bude. :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. srp 2013 21:57 #10325 od Petr Dušek
Dobrá, jedu bez snídaně, doufám že nebudu litovat...
Poděkovali: Radek Novotny

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. srp 2013 18:38 - 17. srp 2013 18:40 #10327 od Radek Novotny
Tak doufám, žes tedy nelitoval :)

Výsledovka je v seznamu výsledků zde:
stoupak.cz/vysledky-soutezi/bezne-vysledovky

A kdybyste se někde doslechli, že po soutěži běhal šílenec po ploše se stanovou plachtou, tak to jsem byl já, snažil jsem se z ní vyklepat miliardy š...... (polsky hledajících...) mravenců, naprosto je přitahoval pach toho materiálu. Demravenizace auta mne čeká zítra... :unsure:
Poslední změna: 17. srp 2013 18:40 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. srp 2013 19:47 #10328 od Jan Kubica
Radku, díky za hezkou soutěž :-). V příloze je fotka vítězů neb vítězovi nešel foťák :-)
H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2013 08:43 #10329 od Petr Dušek
No tak jestli jsem něčeho litoval, tak jen svého výkonu... :unsure:
Snídani jsem si pro jistotu dal, klobása taky neměla chybu, počasí ideální, jen doufám že za rok přijede víc lidí a v modelech budeme mít výškoměry ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2013 20:59 #10333 od Mirek Kotula
A jak by se ta kategorie jmenovala? Mám na mysli kategorii, kde by se dala použít éra, která používáme letos pro kategorii RCEK. Jedna kategorie je už naživu?, ale je to další speciál :whistle: o rozpětí 2,5m, tak že další investice do modelu?
Jinak v Chomutově soutěž výborná, počasí ideál, až na to vedro, ve stínu 30st.C. Radku bylo to bezva. I díky večerním grilovaným žebrům.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2013 21:15 #10334 od Radek Novotny
Právě jsem ztrestal ty Svijany od tebe, dík :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2013 21:20 #10335 od Petr Dušek
Šéftrenér tady psal, že stopalce pravděpodobně budou příští rok v pravidlech a už má i vybraného trenéra... ale pro mě by byla samozřejmě lepší volba normální "velké" F5J bez přívlastků, v Chomutově je na to letiště dost velké a pořadatelé i piloti dostatečně šikovní... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2013 09:10 #10344 od Petr Koláska

Mirek Kotula napsal: Jedna kategorie je už naživu?, ale je to další speciál :whistle: o rozpětí 2,5m, tak že další investice do modelu?


Mno, je sice pravda, že větší letadlo je občas lepší, ale není podmínka, že se Stopalce (RCE1) musí lítat s letadlem, co má přesně 2,5 metru....těch 100 palců je HORNÍ hranice. Většina lidí lítá aktuálně Stopalce s tím samým, co má na RCEK. Poslední soutěž RCE1 na Dinoletišti odlétal Petr Kurjan s 2m Daidalem (i když má i 2,5 metrového, ale toho poněkud "upravil" v předchozí soutěži RCEK, takže následně lítal s náhradním modelem) a bral 6 místo z 16... spoustu 2,5m speciálů nechal za sebou... Já osobně jsem asi 2 soutěže zpět bral s Magicem (necelé 2m) ve stopalcích bronz, teď s Daidalem 2,5m jsem byl 13.... takže opravdu není nutné investovat hned do nového letadla...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.391 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám