× Soutěže v roce 2013

lightbulb Podzimní Plzeňska F5J 650 14.9.2013

Více
15. zář 2013 12:57 #10803 od Mirek Kotula
Motor neshořel pokud vím nikomu, ale ani bych neřekl, že brzké ranní vstávání, ujetí 220-ti kilometrů, absolvování dvou soutěží, byť v malém počtu soutěžících, v obou soutěžích ještě měřit čas, ujet znovu 220km, dovede člověka pěkně zhuntovat. Ještě v neděli moje tělo říkal au,au,au.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2013 13:03 #10804 od Petr Dušek

Robert Jicha napsal: Pet kol a dve finale na sest startovist pro obe kategorie. Po obede nebude co delat :sick:

Robert měl docela pravdu... pokud někdo obědvá ve čtyři odpoledne, tak těsně "po obědě" bylo hotovo ;) .
Ráno jsme se sešli pod zcela jasnou oblohou a v prvních kolech slunce i termiku docela probouzelo, později ale již oblačnost převažovala a termika slábla, chodily jen takové nulky, v kterých se dala udržet výška, ale situací, kdy by model opravdu stoupal, jsem zahlédl jen pár. Trochu jiná situace byla v RCEK, kde se modely často vezly na jakési vlně ve výšce přes 300m... :ohmy:
Přikládám záznam z finále, který ukazuje, že jsem vlastně oba lety jenom "padal" a taky situaci z druhého letu (fialový) kdy hned po vypnutí jsem začal kroužit ve slušném vzduchu, a i když mi Honza radil ať tam vydržím, tak jsem se po chvíli vydal hledat něco lepšího. Teď už vím, a říkám si to vždycky, že i slabého stoupáčku je třeba se držet dokud to jde, protože přeskok znamená (téměř) vždy ztrátu výšky.
Nakonec to dobře dopadlo, a za rok se těším opět na obhajobu, tentokrát snad už s velkým :woohoo: .

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2013 13:43 #10805 od Aleš Krátký
blahopreji :)

Výsledky RCEK

Výsledky F5J

Někdo něco kraťučkého sepíše prosim ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2013 14:05 #10806 od Petr Dušek
Malá technická úvaha ke stopalcům, páté kolo a finále jsem letěl s dovážením na 750g, pokud je potřeba letět dopředu (daleko) proti větru a do výšky kolem 200m, tak na takovou váhu už přestává motor dle RCEK stačit (navíc by měl spolehlivě vydržet 30 sec.), chtělo by to asi něco velikosti 2836/1400-1500kv (nebo 1100-1200kv a tříčlánek), ale takový pohon má nějaký gram navíc, baterka se bude muset posunout dozadu (pokud na ni bude místo) nebo zkrátit předek trupu... prostě můj závěr je takový, že na konci příští sezony už bude jistě spousta lidí létat s úplně jinými modely a pohony než dnes v RCEK, myslete na to, až budete přes zimu zbrojit ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2013 16:58 #10809 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: Někdo něco kraťučkého sepíše prosim ?

www.rcex.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2013 20:18 #10811 od Aleš Krátký
aha ...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.336 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám