× Soutěže v roce 2013

file Finální uzavření výsledků v sezóně 2013

Více
29. říj 2013 21:40 #11344 od Aleš Krátký
Vzhledem k tomu, že už nebude žádná další soutěž do žebříčku bych považoval tento ročník žebříčku za uzavřený ... brzo spáchám článek s celkovým přehledem "kdo co a jak".
Našel někdo nějaký error nebo chybějící výsledky ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
30. říj 2013 13:26 #11346 od Petr Lokvenc
Ahoj. Žebříček RCEN, který jsem Ti posílal, je oficiální. Není dobré, když Tvůj je odlišný :-). (Já vím, nemůžeš mít přehled o soutěžích, které nešly přes SORG, a proto právě jsem Ti ten oficiální poslal).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. říj 2013 13:41 #11347 od Aleš Krátký
Ahoj,
je to presne jak rikas... pokud to neprojde sorgem,tak se to ani nedostane zde do zebricku bohuzel. Asi neni v mych silach prochazet vsecky souteze a rucne tam tlacit data :-/
pokud vis konkretne ktera soutez chybi, tak napis a ja to teda zkusim no....

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. říj 2013 18:20 #11348 od Petr Lokvenc
Fan :-) !
Posílám v mailu a dík :-).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.236 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám