× Soutěže v roce 2013

file Hungary F5J

Více
27. úno 2013 20:50 #9011 od Aleš Krátký
Hungary F5J vytvořil uživatel Aleš Krátký
tak tento rok misto EC je zavod ze serialu intertour a bohuzel bez malych :-/


Soubor přílohy:

Název souboru: 2013F5JINT...GARY.pdf
Velikost souboru:306 kB

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
28. úno 2013 08:20 #9012 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Hungary F5J
Trochu to Aleši motáš... Tahle pozvánka je do Szegedu, závod, kde se loni letěla v Maďarsku malá kategorie EC je Korona v Matko, která bude až 8.-9. června. Jak jsem viděl v mailu, tak ses na malé ptal a odpověď byla právě ve smyslu, že pokud by byl zájem, tak by se na Koroně letět mohly, ale v podobě F5J/400/Alti, tedy s výškoměrem.
Každopádně s RCEK je mezinárodně konec (možná to pár lidí mimo ČR poletí v Bořeticích), malé výškoměry by ale být mohly hned na několika místech.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2013 08:27 - 28. úno 2013 08:29 #9013 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Hungary F5J
myslel jsem to tak,ze tento rok EC neni (pravda) a /misto nej/ je intertour..a jeden ze zavodu intertour v madarsku je tento (bez malych).

ano psal jsem dotaz,a odpoved jsi jiz napsal ty. kazdopadne nevim jak se k tomu postavi ostatni,na me to totiz nezalezi.

jinak jsem tedy myslel,ze v boreticich by se mohly letet stopalce (tedy male F5J) misto Káček ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 28. úno 2013 08:29 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2013 08:42 #9014 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Hungary F5J
V Maďarsku jsou zkrátka závody do Intertour dva - Szeged "menší", hlavní je Korona, která v první řadě bude kromě Intertour i v EuroContest (myslím německý, nezaměňovat s tím, co jsme si zvykli takto značit v minulosti!).
Jestli se na Koroně poletí i malé výškoměry je otázka, zatím se to neví.

Ad Bořetice - tohle je čistě na Durina. Určitě je možné to z RCEK změnit na neoficiální "malé výškoměry", změna v kanceláři SMČR je celkem bez problému, má to ale svá pro i proti. Klady jsou asi jasné, zápor vidím v tom, že pokud se poletí klasické RCEK, tak možná přijede na ně víc lidí, kteří se přitom budou moci v reálu seznámit s průběhem F5J soutěže. Ale třeba taky ne, těžko říct...

Jinak se pochlubím - už mám skoro vcelku Cumulus od Reicharda. Při osazení Megou F5J (tedy v souladu i se slovenskou F5J/400/Alti) to směřuje k hmotnosti cca 640g. Tedy v podstatě stejné, jako můj Scorpion - že bych nakonec letos s Cumulusem létal i RCEK? :-)
Když si mohl na MČR RCEK Scorpion jako nejtěžší model na ploše vykoledovat kontrolu pro podezřele velkou stoupavost, tak by měl Cumulus letět podobně...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2013 08:47 #9015 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Hungary F5J
Juraj Dudáš nebo J.Bačiak by se asi vyjadrit mohli.
kdyby byly male bylo to lepsi nez kacka mozna. je to ovsem otazka do pranice :)

to tedy nezalezi na nas.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. bře 2013 10:06 - 04. bře 2013 10:09 #9043 od Juraj Dudáš
Odpověděl Juraj Dudáš pro téma Re: Hungary F5J
Trochu to skusim vysvetliť, dufam že spravné

Momentalne su pre F5J dva veľká serialy:
INTERTOUR 2013 - hlavný organizator F. Bachratý www.trnavaf3j.sk/
CONTEST Eurotour - hlavný organizátory su Nemecký kolegovia www.contest-modellsport.de/html/dates1.html

Tieto dva serialy nie su zatial nijako koordinované, sú skor konkurencia. Sú súťaže, ktoré sa započítavaju do oboch(napr. Bořetice, Holíč) ale aj suťaže ktoré su časťou iba jednoho z ních.

Čo myslí Aleš je asi EURO CAP, ktorý sa lietal aj v malých aj veľkých, ale mám dojem že tento seriel už v kalendary nie.

V Bořeticích v tom duchu ako spomína Tomáš sa bude litať RCEK ako vaša narodná kategoria. Predpokladám že ak bude mať nejaký zahraničný zaujem zalitať si tuto kategoriu a prisposoby sa vaším pravidlám nebudete mať námietky.

PS: Tome zavolaj my prosím na 602 434 318
Poslední změna: 04. bře 2013 10:09 uživatelem Juraj Dudáš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. bře 2013 21:12 - 05. bře 2013 21:12 #9057 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Hungary F5J
split tematu týkajícího se Bořetic ZDE
jinak Hungary pokračování tady

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 05. bře 2013 21:12 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.326 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám