× Soutěže v roce 2013

lightbulb F5J - 30.6.2013 LMK Plzeň - Jižní sekce

Více
01. čec 2013 19:25 #10000 od Robert Jicha
Ahoj, vysledovka je v prvnim prispevku, pres SORG se mi to nepodarilo odeslat :unsure:
Nize prikladam kompletni soubory ze SORGu. Pouzij je prosim k ulozeni vysledku na Stoupak.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2013 20:03 #10001 od Aleš Krátký
ja to predelam kluci :)
edit : ahaaaa,desne stara verze programu. mno nic :) dam si s tim praci a predelam to do nejake fungujici a citelne podoby pro lidi.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2013 20:10 #10002 od Petr Dušek
Ahoj Aleši, jen technická poznámka k výsledkům - když si nahoře na liště kliknu na Výsledky soutěží/Běžné výsledky, soutěže se mi zobrazují seřazené asi podle abecedy, asi by bylo lépe seřadit je podle datumu, ideálně ty nejnovější nahoře?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2013 20:20 #10003 od Mirek Kotula
Ahoj Aleši, nezapletla se do žebříčku F5J, jedna soutěž z kategorie F5J 100“? Třeba se mýlím.
Podívej se prosím na výsledky RCEK a F5J z Plzně a pomož s tím Petru Jíchovy, aby to bylo tak jak to má být. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2013 20:41 #10004 od Aleš Krátký
PD: ano, už mě to taky prudi :-D
MK :ano zapletla - resp nekdo tam odeslal nejakou testovaci soutez. opraveno

na ty vysledky se podivam. jinak pokud neco nejde tak co ? .... tak se ozvu s prosbou o pomoc.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2013 21:20 #10005 od Radek Novotny
Jo, a abych nezapoměl, v sobotu jsme vyhlásili na neděli v rámci F5J soutěž nové výškoměrové kategorie RCE22, což jsou pravidla obdobná jako RCE100, akorát máme rozpětí 22dm. Já jsem vyhrál, Jirka Váňa byl druhý, a v polovině soutěže se k nám po závadě na velkém stroji přidal s Daidalem i Jirka Veselovský, který tím pádem byl třetí.

Aleši, udělej prosím na stoupáku nový žebříček a dej to i nahoru do přehledu, ať jsme taky někde první,... Jo, a za finále dáváme navíc 30 bodů, a to mám jen já, Díkec předem za podporu nové výškoměrové kategorie!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2013 22:10 #10006 od Aleš Krátký
Radku neser

jinak stoupak.cz/vysledky-soutezi/bezne-vysledovky jsem udelal novy "prohlizec" vysledku dle data nahrani na web

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čec 2013 04:06 - 02. čec 2013 04:08 #10007 od Vladimír Čermák
No teď je to pěkně přehledné :) už si to zasloužilo. Byla to docela bramboračka.
Aleši díky.
Poslední změna: 02. čec 2013 04:08 uživatelem Vladimír Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čec 2013 05:45 #10008 od Robert Jicha
no nevim, je to 3.0.7.19 z 27.6.2013 :-) to mi desna stare neprijde. Problem bude jinde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čec 2013 07:19 #10009 od Aleš Krátký
RJ: 3.0.7.19 je z 19.7.2012 cili je to dost stare :)
ono vubec verze SORGV3 je již "stara" protože je nova V4 (pro tento rok,a snad i nadale)

v pohodě, nějak se tím prokoušu a hodím to tady na web.

VČ: díky :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.359 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám