compress RCEK - První Packá Káčka

Více
09. dub 2014 19:58 #12156 od Vladimír Čermák
Alešu díky, už jsem si to vyzkoušel. Bezva. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2014 06:49 #12157 od Vladimír Čermák
Alešu mám ještě jednu poznámku. Dost lidí bojuje s tím, jak se mají přihlásit. Máš tam sice :
Chci se přihlásit vyplněním údajů
Chci se přihlásit výběrem soutěžícího
ale při najetí myší na tyto nabídky se kurzor nezmění. Neupozorní na rozkliknutí. Sám jsem na to přišel náhodou při zoufalén boji s myší, ale několika dalším lidem jsem musel poradit.
Tak nevím, šlo by s tím něco podniknout ?? :S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2014 07:04 #12158 od Aleš Krátký
Jako že tam chybí kurzor "ruky" ? :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2014 07:27 #12159 od Petr Dušek
To už jsem psal... že ty nápisy by se měly tvářit jako tlačítka... nebo tam aspoň pro začátek doplň nápis "klikni zde" nebo tak něco?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2014 08:36 #12160 od Vladimír Čermák
Jo třeba taková ta pacička.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2014 20:17 - 12. dub 2014 20:53 #12161 od Aleš Krátký
Výsledovka ZDE

Ofiko s body zde

Petře gratuluji. Pěkné druhé finále ;)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 12. dub 2014 20:53 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2014 09:33 #12165 od Petr Dušek
No tak povedlo se jedno dobré rozhodnutí, letět hóóódně daleko proti větru pro termiku, a ona tam skutečně na mě čekala B) .
Naštěstí nikdo si nevšiml nebo neměl odvahu se přidat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2014 09:50 #12166 od Vladimír Čermák
Ještě několik fotek ze zahájení letošní sezony v kategorii RCEK
vlajek.rajce.idnes.cz/Prvni_Packa_Kacka_2014
Myslím, že se soutěž po všech stránkách vydařila. Nejdůležitější je vždy loterie počasí. To nám tentokráte vyšlo dokonale. Ráno možná ještě chladno, bezvětří, oblačnost cca v 500 metrech. Od druhého kola se začalo klubat sluníčko a začala fungovat termika. Foukal mírný západní větřík do 4 m/s. Takto to vydrželo po celých 5 kol základní části. Na 1 finále se zatáhlo a termika nebyla již tak výrazná. Ve druhém finále již hodně pilotů opakovalo. Ještě jsme stihli nástup a vyhlásit výsledky, zbalit věci, načež se spustil hustý déšť, který vydržel po zbytek odpoledne. No zkrátka klika.
:whistle:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2014 20:25 #12172 od Aleš Krátký
A kdo zachytí tento velkolepý okamžik první letošní soutěže pro čtenáře www.stoupak.cz ? :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.347 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám