file RCEK - Druhá Packá Káčka

Více
13. dub 2014 09:52 - 13. dub 2014 20:24 #12167 od Vladimír Čermák
Aleši prosím o otevření registrací.
Děkuji.
Poslední změna: 13. dub 2014 20:24 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
13. dub 2014 20:23 #12171 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Druhá Packá Káčka

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. dub 2014 05:14 #12267 od Vladimír Čermák
Propozice na Druhá Packá Káčka 2014
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2014 20:05 #12288 od Vladimír Čermák
Paráda, koukám, že se ze zimního spánku vzbudil první Bobr západní. :P Asi tam konečně přestalo mrznout.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2014 20:21 - 23. dub 2014 20:57 #12289 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Druhá Packá Káčka
Prej bobři západní přes zimu zmutovali a požíraj teď hlavně bobry severní i bobry východní... :whistle:

Bude to pro mě letošní první soutěž, tak doufám, že se vejdu alespoň do top 10 B)
Poslední změna: 23. dub 2014 20:57 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2014 21:09 - 24. dub 2014 18:22 #12290 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Druhá Packá Káčka
Hlavně aby bobři všech světových stran se spojili, a postavili hráz proti dešti B) .
Poslední změna: 24. dub 2014 18:22 uživatelem Petr Dušek. Důvod: překlep

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2014 19:26 #12310 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Druhá Packá Káčka
Výsledky předpokládám brzy uvidíme, takže jen můj krátký náhled na dnešní soutěž.
Počasí se po nejisté předpovědi nakonec zdálo být téměř ideální, ovšem termika dnes byla poměrně zrádná a troufám si odhadnout, že desetiminutové lety byly v menšině. Radek dnes přijel, viděl, se čtyřmi tisícovkami postoupil do finále a ... nezvítězil. Naopak Láďa Bednář tak dlouho riskoval krátké motorování, že se nakonec do finále dostal s odřenýma ušima, a tam vyhrál.
Bohužel finále, tak jako před týdnem, poněkud znehodnotilo počasí. Dnes s přicházejícím deštěm termika na finále odešla ale vzhledem k otočení větru se dal finálový let odestát na svahu nad lesem, rozhodovalo přistání, neboť druhý finálový let byl pro začínající déšť zrušen.
Bohužel já jsem tentokrát chybně vsadil na vítěznou taktiku z minula, to jest hledat zbytky termiky někde daleko... tam jsem si vyklesal a ve 100 metrech jsem se pokorně vrátil nad les, kde jsem celkem spokojeně traverzoval, až se mi ve dvanácté minutě připletla do cesty špička smrku a model se ztratil v lese.
Naštěstí ten třicetimetrový pád doprovázený praskotem suchých větví dopadl celkem dobře, trup i OP bez škrábnutí, jedno ucho čistě ulomené ve spoji, pouze na druhém středu křídla nepříjemně prolomený horní potah. Spraví to asi injektáž epoxidem a trocha broušení, ale bude to vidět... no éra po opravě létají přeci nejlépe ;) .

Pořadatelům patří díky, stejně jako paní Jiráskové za klobásky na grilu :) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. dub 2014 08:19 #12313 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Druhá Packá Káčka
Výsledky jsou v příslušné sekci.
stoupak.cz/souteze/vysledky-soutezi/klasicke-vysledky

článek opět nic ? :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2014 06:40 #12321 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Druhá Packá Káčka
Posílám alespoň jednu závěrečnou fotku pořízenou z poddeštníku :)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.413 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám