check F5J Poříčí nad Sázavou 3.5.2014

Více
02. kvě 2014 05:23 #12352 od Milan Chalupník
Medard vypadá nejvíce optimisticky, ostatní modely se přes noc i zhoršily, babo raď.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2014 05:53 - 02. kvě 2014 06:18 #12353 od Roman Vojtěch
Čau plachťáci,
teď jsem mluvil s pořadatelem (Franta+Petr). To počasí na sobotu je beznadějné. Je zde možnost závod přesunout na neděli. Je mi jasné, že někteří již na neděli máte program. Pořád je ale lepší strávit čas doma než v autě na cestě a v dešti na letišti (hele, to se rýmuje...)

Každý z účastníků tedy teď hned napište na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., že v neděli 4.5. přijedete/nepřijedete. Pokud máte kamarády, kteří nemají mail a chystali se do Poříčí, tak jim zavolejte a mailem potvrďte jejich stanovisko na výše uvedený mail.

Poprosil bych Aleše, aby tuto informaci dal na titulní stránku Stoupáku. Pokud Aleši můžeš rozeslat tuto informaci registrovaným (přihlášeným do Poříčí) členům fora, asi to rovněž pomůže. Díky.

Já jsem to dal na Lomcovák.

Roman
Poslední změna: 02. kvě 2014 06:18 uživatelem Roman Vojtěch.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2014 06:19 #12354 od Petr Cejnar
Potvrzuji změnu termínu konání soutěže F5J č. 594 Týnec n S na letišti Pořící n Sázavou.
Změna termínu v důsledku špatné předpovědi počasí na sobotu 3.5.2014.
Soutěž je přesunuta na neděli 4.5.2014 za stejných podmínek.
Prosím nahlášené účastníky o jejich zprávu na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Napište prosím kontakt nebo přijedu - nepřijedu, nebo kdo má ještě zájem může se na nedělní polétání ještě nahlásit.
Škoda, že v přihláškách nejsou kontakty na osoby přihlášené. Ale snad se to všichni dozvědí.
Petr Cejnar

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2014 06:54 #12355 od Aleš Krátký
všem, o kterých jsem měl info že nebyli informováni jsem poslal email.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2014 07:24 #12356 od Petr Dušek
Bývalo dobrým zvykem, že trenér kategorie vedl a udržoval adresář svých oveček. Myslím že i já mám v adresáři tak 90% přihlášených, není problém ten adresář poskytnout (ve formátu Ms Outlook).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2014 07:52 #12357 od Aleš Krátký
Já mám taktéž adresář 99% účastníků ale musím dodržovat nějakou ochranu osobních údajů :)

Odesláno z mého Lenovo A760 pomocí Tapatalk

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2014 08:35 #12358 od Petr Dušek
Jistě že ano, já taky nemyslím že bych ten adresář pověsil někam veřejně, ale třeba předal trenérovi, pokud by měl zájem...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2014 21:12 #12359 od Mirek Kotula
Výňatek z pozvánky:
Občerstvení: na letišti pouze z vlastních zdrojů,
možnost individuální objednání dovozu pizzi z Benešova

Chlapci nic ve zlém, ale funkční bufet na soutěžích je dnes běžný standard. V Hořicích jsou tak daleko, že mají i navařeno, guláš. A je vynikající, nám by stačili i ohřáté párky. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2014 08:55 #12360 od Petr Cejnar
Uzavírám příjem přihlášek na soutěž F5J č. 594 Týnec n S na letišti Poříčí n S.
V případě, že někdo nesouhlasí s propozicemi závodu může podat protest nebo zůstat doma. Zajištění občerstvení není povinností pořadatele a my na to nemáme lidi.
Omlouvám, se na pozvánce je hrubka - pizza e píše s "y".

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2014 10:11 #12361 od Aleš Krátký
Míra to asi myslel trošku ve vtipu že ? :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.407 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám