file Soutěž RCEV č:646 Roudnice n/L

Více
31. srp 2014 18:10 #13210 od Rudolf Rada
Já bych volil dvojsoutěž v Chomutově.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2014 18:58 #13211 od Karel Mrázek
Preferuji konec září nebo začátek října. Zdravím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 08:12 #13217 od Petr Dušek
Pokud by se letělo v neděli 7.září po Chomutově, mohlo by to přilákat i pár lidí z východu, dvě soutěže za víkend už stojí za dalekou cestu??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 08:37 #13219 od Tomas Hruby
Malá poznámka - ti nejlepší z východu (i někteří ze "západu") jsou oba první víkendy v září pryč - Oberpullendorf a Weilheim. To nepíšu ani tak jako výzvu ke koordinaci, přeci jen RCEV je národní akci, spíš naopak poukazuji na to, že kalkulovat s tím, co psal Petr na 7.9. nemá cenu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 09:02 #13220 od Radek Novotny
V případě zájmu Roudnických nabízíme k možné dvou-soutěži pomocnou ruku k uspořádání jejich soutěže. Počasí má být teď v sobotu výborné, na rozdíl od nejistého podzimu někdy koncem září či v říjnu...

A těmi nejlepšími piloty Tomáši myslel Petr určitě krkonošáky, že jo? :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 09:29 #13221 od Tomas Hruby
:lol: :lol: :lol: Já bych řekl, že uhádnout, která trojice z východu bude v Oberpullendorfu dokážeš sám :P Mimochodem tam bude i tvůj klubový kolega z Chomutova....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 09:39 #13223 od Petr Dušek
Tomáš je poněkud zahleděný do F5J, samozřejmě jsem myslel malé výškoměráře z Moravy, i bez Malčíkovic klanu jich tam zbývá dost ;) .

Další víkendy v září taky moc prostoru nedávají, spojení s Chomutovem mi přišlo nejlepší, ale je to jen jeden názor z mnoha...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 09:44 #13224 od Tomas Hruby
Tak to moment, já právě myslel vyloženě na RCEV - když se kouknu na článek stoupak.cz/17-souteze/reportaze/110-preb...ech-moravy-a-slezska , tak bych řekl, že se dotyční RCEV týkají až dost :-)

Ale jinak viz moje druhá věta - bylo to jen konstatování, že daný termín zas tak idylický také není. Sám za sebe bych na RCEV do Roudnice docela s chutí přijel, ale použitelný termín vidím až 4.10. Počasí je sice už rizikovější, zas ale kdyby to náhodou vyšlo, tak by se aspoň pěkně protáhla sezóna...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 10:09 #13225 od Radek Novotny
...protáhla, a nebo smrskla... ;) mě by se dvousoutěž v Chomutově taky líbila, lítání celej den... má být hezky, tak proč ne...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 10:13 #13226 od Jan Kubica
Já jsem proti dvěma soutěžím ve stejné kategorii za sebou. Když už, tak navrhuji odlétat véčka zároveň s enky v Roudnici na sv. Václava. Záleží i na počtu lidí a organizaci, ale mně fakt 2xRCEV v jeden den nepřijde jako moc dobrý nápad. H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.390 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám