file RCEK Lomnice nad Popelkou14.9.2014

Více
14. zář 2014 20:26 #13388 od Milan Chalupník
Ano, Jirkovi je potřeba veřejně vyseknout poklonu, jeho výkony se nedaly běžným lítáním pokořit, ikdyž by se zadařilo přistání za sto, stejně by měl v rukávě nějakou tu sekundu pro tisícovku. A finále mu není nakloněno, Jirka Veselovský mě jako pomocník hlásil, že Jirka má vzadu dvakrát takovou výšku než já, nademnou ještě byly v tu chvíli další tři, a za chvíli mi pomocník hlásí, že je ve 2m nad polem, nějak mi to hlava nebrala. Mě se podařilo v 6. minutě přičichnout k něčemu, čeho si ti ostatní tři nevšimli a už jsem to nepustil. Martin Pavlíček na straně Jirky Váni šel pak s termiky více k sobě a tím více dolů a pomocník pak už hlásil jen samá pozitiva. Martinovi musím ještě poděkovat za včasný výkřik v prvním kole: "někdo padá", kroužil jsem totiž po paměti v mraku a čekal jsem naivně, až se objevím někde ve stejné výšce, ale to že padám šturckou pod mrakem dolů jsem netušil, díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2014 07:56 - 15. zář 2014 08:03 #13394 od Aleš Krátký
Teda Milane, tobě to povídání jde :-D škoda, že je tak kraťučké, jinak bych ho zneužil k článku. z RCEK tu dlouho nic nemáme :(

stoupak.cz/vysledky-upload/LMK-Lomnice%2...3%20(14.9.2014).html

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 15. zář 2014 08:03 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2014 16:51 #13412 od Bedřich Koros
Vážení dovoluji si přidat pár foto jelikož jsem byl jediný připravený. Omlouvám se za kvalitu která odpovídá kvalitě foťáku v kapse a roztřeseným rukám po soutěži.

BK-HK






Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.324 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám