file Jaké ceny máte nejraději

Více
15. zář 2014 14:51 #13399 od Jan Kubica
Pohár nebo flašku? Salám nebo balzu? Anketa je na www.rcex.cz/?p=4741

(Protože sem nejde vložit javascript, dělám si sebepropagaci takto)

Dík, H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
15. zář 2014 16:55 - 15. zář 2014 16:56 #13400 od Aleš Krátký
Docela mne udivuje vývoj ankety. Čekal jsem více "pohárů" neboť až budeme staří, tak budeme na půdě vzpomínat právě díky pohárům na naše mladé soutěžní léta. Salám sežeru a ... a nic. Každopádně kombinace pohár + salám už zní férově.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 15. zář 2014 16:56 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2014 18:04 #13401 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Jaké ceny máte nejraději
15.9.2014 20:00
Pohár - 4 hlasy
Peníze - 0
Flaška - 7 hlasů
Salám - 3 hlasy
Dortík - 1 hlasy
Balza - 4 hlasy

Jsme "hnusný materialisti", ale za sebe se klidně přiznám, že módu pohárů opravdu moc nechápu, ale svádím to na to, že nejsem správný "soutěžák" :-). H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2014 10:07 #13408 od Tomas Hruby
Tahle anketa se nedá úplně zobecnit, záleží i na typu soutěže. Na nějaké relativně bezvýznamné "místní" (nemyslím to hanlivě!) taky možná radší uvidím flašku/salám než pohár.
Na druhé straně ale u prestižnější větší akce by pohár chybět neměl, člověk si při pohledu na něj rád vzpomene.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2014 14:08 #13409 od Aleš Krátký
už se anketa vybarvu do správných barev :-D všichni očividně rádi vzpomínají na své úspěchy :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2014 15:49 #13411 od Petr Semerák
Kam má člověk ty poháry pořád dávat..... :cheer:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2014 18:23 #13413 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Jaké ceny máte nejraději
16.9.2014 20:00

Pohár - 14 hlasů (+10)
Peníze - 0
Flaška - 8 hlasů (+1)
Salám - 4 hlasy (+1)
Dortík - 2 hlasy (+1)
Balza - 5 hlasů (+1)

V závorce jsou přírůstky oproti včerejšku - skoro mám podezření na falšování výsledků :-)

Tomáši, máš pravdu, že není soutěž jako soutěž ;-)

Pro "poháristy" - docela by mě zajímalo, co s výhrami děláte. Jsou mezi námi tací, co objedou 20 soutěží za rok. Takoví piloti i dost často vyhrávají, když uvážím, že se poháry dávají i za 3. místa, mohou za rok nashromáždit třeba 15 trofejí. Narovnány vedle sebe je to řekněme metr a půl. Za 10 let je garáž plná :-). Ale možná existuje i nějaké rozumnější využití než lapač prachu. Prosííím, podělte se.

Dík, H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2014 18:32 #13414 od Aleš Krátký
Né že bych moc vyhrával, ale mám nad TV police, a na nich poháry. Každý večer si sednu před ty police a říkám si, jak jsem dobrej :-D

ne vážně. V obýváku mám police, a na nich poháry.Je to pořád lepší než jeleni z nebo talíře z porcelánu

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.322 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám