× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J EuroTour Szeged - 11.-12.4.

Více
14. dub 2015 17:56 - 14. dub 2015 17:58 #14672 od Tomas Hruby
Sezóna F5J pro první české piloty začala poměřně daleko od domova v Szegedu - skutečně závod Eurotour předběhl všechny domácí akce...
Akce poměrně nevyrovnaná, byla znát nevylétanost. Do finále prošli Zdeněk a Radek Malčíkovi, Radek nakonec skončil na pěkném pátém místě.
V technice žádné senzace, ale pár zajímavostí se našlo - více kusů modelu Orla, zajímavý "winglet Stork" a další drobnosti. Ovšem výsledek nakonec "superkonzervativní" a na bedně tři staré dobré Storky 6X...

Fotky na picasaweb.google.com/1099601370934091686...sggE&feat=directlink , jak vidno v českém týmu byla nálada dobrá. Dokonce i u nejmenovaného jedince, který byl po třech kole v pohodě na finálové pozici, ovšem vzápětí vyrobil tři nuly :-(
Poslední změna: 14. dub 2015 17:58 uživatelem Tomas Hruby.
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
14. dub 2015 20:02 #14673 od Petr Dušek
Co to vidím? Radek jako tovární pilot NAN Models?

Prozradí nám nejmenovaný jedinec, jak se takové tři nuly za sebou dají vyrobit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. dub 2015 05:30 #14674 od Tomas Hruby
No snadno - začneš se trumfovat se Zdeňkem, kdo bude za den mít v mobilu na krokoměru víc nachozeno a tak si prostě pojistíš vítězství :-)
A vážněji - jeden let jsem prostě podělal (a ne sám), tam nemám co dodat, zbylé dva ale byly o troše smůly, prostě jsem točil poměrně slušné stoupáky dost daleko od sebe a pak jsem se dostal do rozpadu a nevyšlo to. Nebyly to žádné šílené dálky, jeden vyloženě jen kousek nad 75m, o to víc to zamrzí, nešlo o nějaký nesmyslný úlet z mé strany...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.271 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám