× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file 4th South Moravia Cup

Více
13. kvě 2015 10:14 - 13. kvě 2015 10:14 #14882 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 13. kvě 2015 10:14 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
31. čec 2015 08:04 #15321 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 4th South Moravia Cup
Jídelníček 4th. SMC 2015

Polévka - zelná
1.Vepřový závitek a rýže
2.Hovězí guláš a knedlík
3.Kuřecí ala Italy a těstoviny
4.Smažený fašírka s hranolky
5.Kuřecí flamendr s chlebem

Soup - Cabbage
1.Pork rolls and rice
2.Beef stew and dumplings
3.Chicken and pasta ala Itali
4.Fried hamburger with fries
5.Raver chicken with bread

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. srp 2015 13:11 #15349 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma 4th South Moravia Cup
Jak rád bych se zítra setkal se starými dobrými kamarády na jižní Moravě, ale když sleduji červenou křivku grafu , jsem rád že se mohu doma, u monotónního zvuku větráku, potit jenom u počítače :side: .
Nebezpečí silného slunečního úpalu opět visí ve vzduchu :lol: .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. srp 2015 13:28 #15350 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 4th South Moravia Cup
hehe,nestras :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. srp 2015 22:38 #15355 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma 4th South Moravia Cup
Že já nebyl zticha... zatímco o půlnoci v Kobylí je krásných 20°, nejbližší stanice od nás (Holovousy) je nejteplejší v republice 27.8°.
Už se nebudu nikdy nikomu škodolibě posmívat :( .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. srp 2015 07:46 #15357 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma 4th South Moravia Cup
Po zkušenosti z Bořetic před dvěma lety mě už nemůže nic překvapit... Tehdy bylo počasí asi jako nás čeká tento víkend, až 38st.
Jenže létal i syn a kromě toho se tehdy letěly i "malé" RCEK, do kterých jsem se nezodpovědně přihlásil :-(
No a v důsledku toho se to jedno kolo sešlo tak, že jsme na ploše strávil pět kol nonstop - 2xF5J-RCEK a pak hned 2xF5J další kolo. Od té doby dobře vím, jak vypadá náběh na totální kolaps z horka - síla :-(

Letos to bude relax, v nejhorším případě člověk poletí 2x po sobě :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. srp 2015 09:03 #15358 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 4th South Moravia Cup
až na to, že dneska má být nejteplejší den v historii měření, a o víkendu to bude velmi podobné :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. srp 2015 05:36 #15361 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 4th South Moravia Cup

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2015 06:21 #15363 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma 4th South Moravia Cup
Meruňky, to je naše :) A zásadní je vzít s sebou pomocníka s dobrými opičími schopnostmi :-)


Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2015 07:21 - 10. srp 2015 08:21 #15364 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma 4th South Moravia Cup
...nemám rád Bořetice, a na meruňky mám po víkendu těžkou alergii...

1. Svýho vytuněnýho Cirruse jsem poslal do meruňek hned v prvním kole z nejakých 250m výšky, dostal jsem blikanec, a zmizel mi z očí = totálka
2. Cestou ze sadu s troskama v ruce mi volá Renda, že prudkej poryv větru mi v kempu ze země zvednul Tilii (stihla si zaletět jen jeden let ve druhém kole...) a prásknul s ní o další zas**** meruňkovník = přeražený obě poloviny křídla, ta jedna i s nosníkem = pro mne konec soutěže
3. Cestou v autě domů se mě Renda zklamaně ptá, jak to že nebyl na třetím místě v juniorech vyhlášený on, kdy měl být správně třetí, a teď vidím, že byl zařazen v kategorii 60+ namísto v žácích... :( no jo, sice je na 13 let fakt dlouhej, ale na 60+ snad probůh nevypadá ;)

Ale alespoň organizace byla na pochvalu, jako nezaujatý časoměřič-pomocník jsem si to taky užil. Některé lety se fakt povedly, rozhodně bylo na co koukat, a o čem přemýšlet! Tady samozřejmě nemám na mysli krásný časoměřičky, ale výkony pajlotů :P

...a přemýšlel jsem u sebe už i o změně modelářský kategorie na něco klidnějšího něž tohle meruňkový peklo, a napadají mne zatím jenom vláčky, všude jinde číhá taky furt nějaký nebezpečí...
Ach jo...
Poslední změna: 10. srp 2015 08:21 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.506 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám