× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file 4th South Moravia Cup

Více
10. srp 2015 12:26 #15365 od Bedřich Koros
Odpověděl Bedřich Koros pro téma 4th South Moravia Cup
Ahoj Radku.
Tak konečně vysvětlení k "úspěchu". A já jsem si po studiu výslédků říkal - co mohlo být za tím výsledkem Radka - snad ne že to bylo ve vinném regionu. Já bych se tomu těžko bránil.
Ale postrádám vysvětlení dalších krajanů třeba Míry K.
Za rok jim to Radku jistě "Team RC NOVO" ukáže - snad nebude Luděk sám.
Vláčky je nuda.

Zdravím BK-HK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2015 13:06 #15366 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma 4th South Moravia Cup
Ti poslední čtyři s absolutní nulou nedorazili, jen se předem neodhlásilii, tak zůstali v rozlosování a výsledcích programu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2015 16:43 #15367 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma 4th South Moravia Cup

Bedřich Koros napsal: Ahoj Radku.
Tak konečně vysvětlení k "úspěchu". A já jsem si po studiu výslédků říkal - co mohlo být za tím výsledkem Radka - snad ne že to bylo ve vinném regionu. Já bych se tomu těžko bránil.
Ale postrádám vysvětlení dalších krajanů třeba Míry K.
Za rok jim to Radku jistě "Team RC NOVO" ukáže - snad nebude Luděk sám.
Vláčky je nuda.

Zdravím BK-HK.

Míra K. se ze soutěže řádně odhlásil, v registraci na stoupáku nefiguruji, tak nevím kde udělali soudruzi chybu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2015 18:23 #15368 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 4th South Moravia Cup
odhlasil se az po oficialni uzavirce, kdy uz byly data zpracovany

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. srp 2015 06:23 - 11. srp 2015 06:26 #15369 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma 4th South Moravia Cup
na mašinky zapomeň ... jezdí jen dopředu a nebo do zadu ... jinak když chceš slovenskou soutěž bez meruněk (teda příští rok - protože letos už je po uzávěrce ; - ) tak do Trnavy to není zas o tolik dál a je tam cca 90 soutěžících ... takže dobrá konkurence.

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Poslední změna: 11. srp 2015 06:26 uživatelem Pavel Svoboda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. srp 2015 19:40 #15371 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 4th South Moravia Cup
files.rmk-dubnica.webnode.sk/200000731-a...soutez_complete.html

vysledky samozrejme nesmi chybet....

jako vzdy extremne zajmave statistiky dole

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. srp 2015 13:56 - 17. srp 2015 13:58 #15396 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma 4th South Moravia Cup
Posílám tímto za Rendu poděkování organizátorům bořetické F5J soutěže, ředitel soutěže napravil chybičku ve vyhlášení v kategorii juniorů+žáků a dodatečně poslal Rendovi pohár po ujci Luďkovi :)

Zlámané křídlo na Tilii25 jsem už taky opravil, kolmo zlomenou pásnici jsem podložil uhlíkovými 10mm*0,16mm pásnicemi od Ivana Hořejšího, odlepený potah proinjektoval stříkačkou epoxidem, a na letových vlasnostech těch pár vrásek není naprosto vůbec znát. Však už taky po opravě docela úspěšně proháněla velký ptáky tuhle neděli v Lomnici B) A ještě že jsem nevyhodil zbytky výřezů po křídle, takovýhle brutální opravy křídla je dobrý dělat na desce ve výřezu aby se křídlo nezkroutilo, samozřejmě je díl křídla potřeba dobře a rovnoměrně zatížit.

...teď už mi zbývá jen dát dohromady nový F5J-čko, a Bořetice budou u mně snad zahojený... :whistle:
Poslední změna: 17. srp 2015 13:58 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. srp 2015 17:23 #15401 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 4th South Moravia Cup

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.348 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám