× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J Modelpark Suché - neděle, 23. srpen 2015

Více
27. srp 2015 20:12 #15478 od Mirek Kotula
Pánové v Suché, mají perfektní modelářské zázemí pro pořádání soutěží. Škoda jen, že Suchá je tak trochu z ruky a také bylo škoda, že se obou soutěží zúčastnilo málo pajlotů. Ale i tak se mě obě soutěže moc líbily, počasí vyšlo perfektně a řízení obou soutěží fungovalo na jedničku. Jen bych pořadatelům doporučil, aby zvážily, zda by nešlo vysekat prostor cca široký deset metrů kolmo na přistávací ranvej. Přistávací body nemusí být položeny na anglickém trávníku. V neděli foukal vítr souběžně s ranvejí a chvílemi byly přistávací manévry nebezpečné, přistávalo se i těsně nad hlavami kolegů. A že v neděli, odjeli před vyhlášením výsledků téměř všichni soutěžící, tak to bylo hlavně vůči pořadatelům nefér.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2015 05:37 #15479 od Jiří Veselý
Zdravím a připojuji se chválou za perfektní uspořádání soutěže. Omlouvám se za předčasný odjezd ale já jsem s tou bolavou nohou už nemohl. Byl jsem rád, že jsem odsoutěžil. Věřím, že takový prohřešek neubere pořadatelům na elánu. To sborná na MS udělala větší prohřešek - snad příště budeme k pořadatelům uctivější. Všechny zdraví JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.211 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám