× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Propozice RCEK Horní Branná 10.10.2015

Více
02. říj 2015 07:07 #15690 od Ivan Horejsi
Samomereni a vse ostatní: viz pravidla.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2015 08:01 #15692 od Petr Semerák

Aleš Krátký napsal: registrace.stoupak.cz/soutez/311

Mimochodem pořád lepší soutěž jako tato, než jen remcat na netu a sedět doma na prdeli !!

Jardo nenech se odradit !

Mluvíš mi z duše :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2015 11:43 #15699 od Mirek Kotula
Koukám se na registraci na soutěž v Hořicích a remcaly Petra S. a Aleše K. na soupisce nevidím. A Lojza ví o čem mluví, u nich pořádají perfektní soutěže a ne jen F5J. A to, že se někdo nedostane na MR do finále a předčasně ze soutěže odjede a vymlouvá se na firemní večírek, tak to mluví samo. Obyčejně největší kritici mají nejvíce másla na hlavě. Nevypadne z nich nic konstruktivního.

Už se na to vyprdněte, jsou to jen emoce a nic nového.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2015 11:51 - 02. říj 2015 11:52 #15700 od Aleš Krátký
Precti si jeste jednou co jsem napsal.
Já nejsem kritik, já jsem Jardu podpořil !!!

a to že odjedu ? no tak 1) jsem se všem omluvil 2) to jsem tam jako měl mrznou v autě, a pak si ráno na 10 minut hodit letadlo a dal ? to nebyla vymluva, to bylo normalni rozhodnuti.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 02. říj 2015 11:52 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2015 13:41 #15701 od Alois Hrabáček
Já si myslel, že platí Sportovní řád 2015 kde je:
4.3.5. Časoměřiči
Ustanovují se pro měření letového času modelů. Na startovišti je časoměřič povinen kontrolovat
dodržování charakteristik modelů a zařízení včetně označen
í modelů licenčními čísly. Měření letového
času časoměřičem je vždy platné s výjimkou případu, kdy sám připustí omyl.
Časoměřič má právo žádat od soutěžícího podpis do startovacího lístku na znamení souhlasu se
zapsaným naměřeným výkonem. Tento výkon je
platný i v tom případě, kdy se soutěžící na startovní lístek odmítne podepsat.
Vyžaduje se přiměřená zkušenost pro měřenou kategorii a věk nejméně 15 roků.

Za posledních asi patnáct let jsme vždy takto postupovali při pořádání všech soutěží!!! Proti samoměření které prosadil Petr Cejnar před několika lety vždy byl náš klub!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2015 16:35 #15702 od Aleš Krátký
hele zacina se to tu zvrhavat v dost osklivy off-topic. Buďto to přesunu nebo se věnujte RCEK Horní Branná

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2015 09:55 #15704 od Petr Semerák

Mirek Kotula napsal: Koukám se na registraci na soutěž v Hořicích a remcaly Petra S. a Aleše K. na soupisce nevidím. A Lojza ví o čem mluví, u nich pořádají perfektní soutěže a ne jen F5J. A to, že se někdo nedostane na MR do finále a předčasně ze soutěže odjede a vymlouvá se na firemní večírek, tak to mluví samo. Obyčejně největší kritici mají nejvíce másla na hlavě. Nevypadne z nich nic konstruktivního.

Už se na to vyprdněte, jsou to jen emoce a nic nového.

Tak tohle nemá cenu ani komentovat :ohmy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. říj 2015 10:45 #15725 od Petr Semerák
Tak to vypadá, že nás bude mrznout v sobotu na letišti docela málo :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.163 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám