× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

exclamation-circle Žebříčky 2015

Více
23. pro 2015 13:15 - 25. led 2016 11:48 #15903 od Aleš Krátký
Žebříčky 2015 vytvořil uživatel Aleš Krátký
Všichni trenéři již zpracovali žebříčky. Není to snadná práce, někdy je až trochu detektivní.
Za tom jim patří díky nás všech a trenéři jistě ocení každé další osobní poděkování.

Je to docela zajímavé čtení. Nejen žebříčky samotné ale také statistika, ve které jsou zpracovány počty soutěžících, kteří se v dané kategorii zúčastnili nejméně 3 soutěží.
Nedá se toho moc dělat. Počet víkendů, ve kterých se dá během roku létat, je v zeměpisné poloze naší republiky omezený. Ale mohlo by to být horší.

Ve statistice je dobře vidět raketový nástup nové kategorie RCEV a nejen to.


Úplně oficiální žebříčky budu předávat „vejš“ až po Novém roce. Takže ještě je možnost případné opravy ale věřím, že už je všechno v pořádku.


kategoriePočet soutěžících s nejméně 3 soutěžemí v roce 2015MČR 2015MČR 2016
RCEJ7AnoAno
RCEK16AnoAno
RCEN10AnoNe
RCEO36AnoAno
RCEV45NeNe
F5J38AnoAno



stoupak.cz/zebricky2015/statistika_2015.pdf
stoupak.cz/zebricky2015/f5j_2015.pdf
stoupak.cz/zebricky2015/rcej_2015.pdf
stoupak.cz/zebricky2015/rcek_2015.pdf
stoupak.cz/zebricky2015/rcen_2015.pdf
stoupak.cz/zebricky2015/rceo_2015.pdf
stoupak.cz/zebricky2015/rcev_2015.pdf


Díky také Alešovi za Stoupák a Martinovi za server RCEO.eu .

Při této příležitosti připomínám, že návrh na změnu pravidel může podat během roku každý člen SMČR a příslušná komise je povinna se jím zabývat.

Ivan Hořejší

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 25. led 2016 11:48 uživatelem Aleš Krátký.
Poděkovali: Jiří Veselý

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
25. led 2016 11:48 #16040 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Žebříčky 2015
Šup nahoru :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. led 2016 08:50 #16042 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Žebříčky 2015
U F5J máte Luboše Pospíšila juniora 2 x. Pokud to opravíte posune se o 15 míst nahoru.
Zdravím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. led 2016 08:54 #16043 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Žebříčky 2015
Zatím prosim neopravujte. Posilam Alesovi nejoficialnejsi a nejposlednejsi zebřičky. Chci k tomu pripsat par radek,, resp. uz jsem je napsal ale ještě musí projit druhym ctenim a ted jedu do Norimberka tak az se vratim.
Alesi, posilam.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. úno 2016 10:13 #16060 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma Žebříčky 2015
Ofiko žebříčky elektro kategorií už jsou na svazovém webu: www.svazmodelaru.cz/odbornosti/klem/zebricky/Zebricky.php

Protože jsem trochu šťoura ( asi nákaza od thr :lol: ) tak jsem si neodpustil dotaz na pana Vosejpku proč tam je uvedena i RCEV, když na začátku sáhodlouze vysvětlují co je potřeba splnit pro zařazení do oficiálních žebříčků SMČR (mimo jiné oficiální pravidla - což právě RCEV nesplňuje).

Doufám že mě za to neukamenujete :unsure:

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. úno 2016 12:24 #16061 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Žebříčky 2015
Ivan sepsal nějaké povídání k žebříčkům a komisi jako takové...

stoupak.cz/2-uncategorised/143-komise-f5-v-roce-2015

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. úno 2016 20:52 #16062 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Žebříčky 2015
Informace od Ing. Vosejpky:
Na základě stížnosti R. Rady bude žebříček RCEV vyřazen z oficiálních žebříčků.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. úno 2016 21:37 #16063 od Jan Vosejpka
Odpověděl Jan Vosejpka pro téma Žebříčky 2015
Zdar letci, abych tu nebyl napůl, tak jsem se tedy na Stoupáku zaregistroval. Ke kauze žebříček RCEV sděluji, že po přečtení citace SŘ od pana Rady jsem se nejdříve zděsil a chvíli si sypal popel na hlavu. Pak jsem podrobil zkoumání SŘ 2015 a onu citaci, kvůli které bych byl nucen RCEV ze žebříčku vymazat jsem nenašel. Tedy zatím se nic mazat nebude a necháme pana Radu hledat... třeba dopadne jak pan prezident Zeman s Peroutkou B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. úno 2016 22:31 #16065 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Žebříčky 2015
V tomto případě je to hledání mnohem, ale mnohem jednodušší... "Peroutka" se skrývá na stránkách KLeM pod uměleckým jménem Jan Vosejpka ;) .

Píše tam toto:
"Zpracování žebříčků se řídí Sportovním řádem ČR. Ten stanoví, že se zpracovávají žebříčky ze všech kategorií uvedených v pravidlech FAI (oficiálních i prozatímních), a u národních kategorií pouze z těch, jejichž pravidla byla schválena jako oficiální. Nesmí se tedy zpracovávat z kategorií, která mají prozatímní pravidla..."

Honzo, asi bude stačit když citovaný odstavec uvedeš do souladu se SŘ a tento malicherný spor může skončit...
Poděkovali: Jan Vosejpka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. úno 2016 23:22 #16066 od Jan Vosejpka
Odpověděl Jan Vosejpka pro téma Žebříčky 2015
Ahááá, no vida, tak tady to je napsané. Nenapadlo mě rozkliknout ten nadpis. Díky, Kamile, díky. Tak tedy pokračuji v sypání si popela na hlavu, i když si nevzpomínám, že bych tohle psal. Žebříčky dělám teprve podruhé, tedy bych to musel psát nejpozději někdy před rokem a něco. Nejspíš je to pozůstatek z doby, kdy to v SŘ bylo, ale teď to tam není a dokud to nenajdete v SŘ 2015, tak žebříček RCEV mazat nebudu. Vynasnažím se nahradit ten text nějakým aktuálnějším.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.337 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám