× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

exclamation-circle Žebříčky 2015

Více
03. úno 2016 07:40 #16069 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Žebříčky 2015
A co je na tom, že se žebříček zveřejnil??? To nemáte jiné starosti, třeba s registrací klubu, nebo scháněním časoměřičů, aby nebylo samoměření???????

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. úno 2016 08:21 #16071 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Žebříčky 2015
Dotaz ryze pro zajímavost - věnuje se někdo ze zde přítomných elektroletců sběru bodů na "výkonnostní stupně SMČR"? To je totiž popravdě řečeno jediná věc, ve které se podstatněji liší význam oficiálního a "neoficiálního" žebříčku, jinak na tom upřímně řečeno absolutně nezáleží (z hlediska "ega" vyjde první místo v obou případech nastejno) :-)
Nehledejte v tomto dotazu žádný skrytý smysl, opravdu mě to zajímá - vím že tento bodový systém existuje, ale vlastně si nevybavuji, že bych někoho slyšel toto řešit...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. úno 2016 08:37 #16072 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Žebříčky 2015
To by zajímalo i mě. Četl jsem že něco takového existuje, ale k čemu to slouží netuším :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. úno 2016 09:29 #16073 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Žebříčky 2015
Urcite to existuje, od zacatecnickych az po diamantove nebo tak - nechtejte na mne abych to hledal. Urcite to na strankach SMCR.
Neni to povinne, ale muze to byt dobra motivace pro kluky na strane jedne a pro ty nejlepsi, kteri chteji mit pisemne ze jsou nejlepsi. Nic proti tomu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. úno 2016 09:39 #16074 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma Žebříčky 2015
dovolím si 3 odpovědi v 1.
Pro pana Hrabáčka: Soudě podle Vaší inteligentní odpovědi máte zhruba stejně volného času jako já.

Pro Tomáše: Jako "bokovku" když nemám co dělat si vedu evidenci bodů. Mám to zhruba za poslední 3 sezony.

Pro Aleše: Řekl bych že to asi je jistá forma "ocenění" za dlouhodobou soutěžní činnost. Žádné jiné benefity z toho dneska už asi neplynou - alespoň o žádných nevím. Soukromě předpokládám že je to částečně pozůstatek po modelářském "přídělovém systému" v minulém režimu. čímž ale zároveň netvrdím že je to špatné.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. úno 2016 09:39 #16075 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma Žebříčky 2015
Ivan byl rychlejší :silly:

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. úno 2016 09:42 #16076 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Žebříčky 2015
Nehledej, to není problém, na webu to je.
Dotaz byl čistě zvídavý o tom, kdo se do toho opravdu zapojil atd...

Za "bolševika" tohle bylo jasné, to se samozřejmě výkonnostní třídy evidovaly a pak byly jedním z kritérií hodnocení klubů, pak to ale ustoupilo do pozadí, zajímá mě tedy, jak moc :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.332 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám