× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

exclamation-circle RCEV + F5J Modelpark

Více
02. zář 2016 09:04 - 02. zář 2016 09:05 #17256 od Miroslav Kopecký
Odpověděl Miroslav Kopecký pro téma RCEV + F5J Modelpark

Rudolf Rada napsal: Jinak to vypadá, že příští rok přidáme navíc další soutěž RCEV. Původně jsem myslel že na jaře, ale jak tak teď koukám do kalendáře, tak to září i říjen je nějaký prázdný :huh: . Co vy na to?

Já bych byl taky pro, přijde mi, že třeba v říjnu bývá počasí ještě přijatelné a kromě RCEV 1.10.v Hořicích je ten měsíc vyloženě nevyužitý.
Poslední změna: 02. zář 2016 09:05 uživatelem Miroslav Kopecký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. zář 2016 09:35 #17257 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCEV + F5J Modelpark
Trochu obecně mimo téma Modelpark, možná to berte spíš jako poznámku k plánování termínů závodů na příští rok...

Mě už delší dobu trochu udivuje, proč se u elektrokategorií prakticky všichni za každou cenu tlačí v podstatě jen pěti měsíců (květen-září) a soutěže se trochu neroztáhnou více. Je jasné, že pořádat dvoudenní F5J v únoru, březnu či naopak listopadu by nešlo, ale třeba RCEN/O mi přijde absolutně v pohodě. Vůbec by mne nepřekvapilo, kdyby účast byla proti "létu" naopak vyšší, protože v tomto období odpadá většina konfliktů s dovolenými, prakticky všechny kolize s mezinárodními akcemi atd. Já třeba letos neměl na žádné soutěže typu RCEN šanci, kdyby ale něco bylo teď po sezóně třeba v říjnu, tak bych vyrazil rád.
Je to přitom opravdu specifikum elekter, u volných modelů se létá celý rok běžně, zrovna tak nejsou velkou výjimkou zimní akce u RC větroňů (třeba i mezi elektrami populární zimní RCVN liga v Poříčí), elektrokategorie ale mají stoprocentní zimní spánek...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. zář 2016 11:21 #17258 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re:RCEV + F5J Modelpark
Souhlasím s Tomem. Kolikrát jsem uvažoval o zimní lize. Ono lítat se dá opravdu po většinu roku. Jen tam člověk nechce být sám :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. zář 2016 11:34 #17259 od Miroslav Kopecký
JJ, taky souhlas. Vždycky jsem si říkal, proč je sezona tak krátká, když třeba Liga házedel se létá i v třeskuté zimě (pravda, u těch házedel se člověk zahřeje :-) ).
Mimochodem, jelikož náš klub ke konci roku končí, byl jsem nucený změnit dres a od nového roku přestoupit. No a protože nový klub má luxusní letiště, napadlo mne, zkusit uspořádat nějaké závody v Praze. Už jsem to tak trochu sondoval při pohovorech při přihlašování do nového klubu a asi by to nebyl problém. Uvidím, až se tam trochu zaběhnu. Bylo by te teda asi RCEN, vzhledem k jednodušší organizaci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. zář 2016 13:59 #17260 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCEV + F5J Modelpark
Zpátky k závodům - tady je ilustrační fotka ukazující jak areál, tak i "kopeček" za ním, nad kterým se odehrávaly asi nejvetší boje (i s opeřenci),,,
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. říj 2016 09:38 #17592 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma RCEV + F5J Modelpark
Ještě další malé ohlédnutí za naším víkendem.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. říj 2016 13:50 #17593 od Jiří Veselý
Odpověděl Jiří Veselý pro téma Re:RCEV + F5J Modelpark
Zdravím.

Za zimní soutěž v Suché bych se přimlouval, protože tam, když si otočím auto, mohu řídit z něj - hezky v teple. Létám tak v zimě už asi desel let, ke vší spokojenosti. Samozřejmě, že si sem tam zatopím. Podle toho, jak je venku. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. říj 2016 13:55 #17594 od Jiří Veselý
Odpověděl Jiří Veselý pro téma Re:RCEV + F5J Modelpark
Nejen v v zimě, minulý týden na horách, kde většinou létáme, tak byly pouhé 3 stupně. Odlétal jsem to z auta. Létaní na sněhu je vynikající. Všude termika. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.356 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám