× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file RCEO Uničov

Více
08. kvě 2016 15:12 #16784 od Aleš Krátký
RCEO Uničov vytvořil uživatel Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
09. kvě 2016 07:35 #16785 od Martin Bečvář
Odpověděl Martin Bečvář pro téma RCEO Uničov
Chtěl jsem napsat pár slov, ale nějak jsem se rozohnil a možná by to bylo i na článek. Kam ti to mám Aleši poslat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2016 07:48 #16786 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma RCEO Uničov
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
díky

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2016 08:16 #16787 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCEO Uničov
Trochu nechápu, co tě tak udivuje na vhodnosti volby velkého. V reálu se s F3J/F5J přistává dobře, sám si občas na RCVN ověřuji přistávání ve srovnání s F3J elitou a ono se sedat na "malý bod" dá velice dobře. Proti malému lehkému modelu je možná nepatrně složitější přistání v bezvětří, ale při větru je vyšší stabilita jasná výhoda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2016 08:21 #16788 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma RCEO Uničov
Tome vše je jednou poprvé :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2016 09:12 - 09. kvě 2016 09:13 #16789 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma RCEO Uničov
Byl jsem si o víkend zalítat s velkým, a v tom větru to bylo naprosto k nelítání... Vůbec jsem z toho lítání neměl radost, alespoň jsem testoval pro svůj pohon různé vrtule, a kontroloval stoupání a odběry. B) To jak píšeš o stoupání 40s, tak to tak podmínkám odpovídá, aby se těch 6 minut napadalo...

Aleši, proč se ten článek z RCEO jmenuje "RCEO Uničov - Zradil jsem přátelé" ?
Poslední změna: 09. kvě 2016 09:13 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2016 10:03 #16791 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma RCEO Uničov
Protože jsem si vzal poprvé v životě raději velké letadlo na úkor malého přeci :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2016 10:21 #16792 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCEO Uničov
Pak ale měl titulek znít "dostal jsem rozum, přátelé" :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2016 10:28 #16793 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma RCEO Uničov
Haha ... je to o zvyku. Létám delší dobu s malýma a že by mi někdo řekl jeď na RCEO s velkým, tak mu řeknu že se zbláznil. :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2016 13:32 #16798 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma RCEO Uničov
...uff, a já už si myslel, že jsi kompletně zradil výškoměry, a utekl jsi k RCEO, protože tam třebas kouká pro tebe víc bedýnkových umístění :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.498 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám