× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file propozice RCEV Horní Branná 25.6.2016 POZOR

Více
24. čen 2016 11:41 #17006 od Rudolf Rada

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čen 2016 17:49 #17008 od Petr Dušek
Bude to patrně zábavné dostaveníčko, ale vzhledem k jiným povinnostem musím tentokrát vynechat :side: .

Přeji všem spoustu tisícovek B) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2016 06:23 #17020 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2016 12:42 #17034 od Tomas Hruby
Hezký článek, fakt je, že mi nejvyšší body za slalom asi nikdy neodepře :-)

K mému postoji k RCEV - já bych docela podepsal ten poslední odstavec od Honzy Kubicy v článku www.rcex.cz/?p=5140 . U RCEV ani nevidím nějaký problém v pravidlech, může to být i docela legrace, to je všechno OK. Otázkou je pouze to, zda není pouze rozdíl velikosti proti F5J na zdůvodnění kategorie trochu málo a zda by trochu radikálnější přístup k "národním výškoměrům" (třeba v duchu jako jsou "moravské experimenty" s RCEP) nedával smysl větší. Více se mi to ale moc rozebírat nechce...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2016 18:51 #17039 od Petr Semerák
To já bych RCEV jako přípravu pro velký F5J bral, ale právě proto by klidně mohl zůstat povolený nouzový restart motoru. Pokud se létá na mnohohektarové rovině, tak se holt člověk projde, ale třeba právě v Pace je díky lesu nebezpečí pro modely dost akutní, což ukázala i sobotní soutěž.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.261 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám