× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J Lomnice nad Popelkou 28.8.2016

Více
31. srp 2016 08:58 - 31. srp 2016 09:48 #17241 od Radek Novotny

Mirek Kotula napsal: ….,že by to okecal?, asi ano, to mu docela jde. Možná by podotkl, nikdo nedal písemný oficiální protest.

Jsi milý člověk, Mirku...
Jinak, fakt jsem si to neuvědomil, a kdybych byl na to upozorněn, určitě bych to (Mirku) neukecával, tady není co ukecávat... ;)
Ale všimnul jsi si taky, že jsem Ti upozorněním zachránil body v Ústí, kdy jsi zapínal výškoměr s modelem ve stoje, a ani poděkování jsem se nedočkal... ;)

Ony se taková nevědomá porušení pravidel čas od času stávají, holt si ty návyky musíme nějak dostat pod kůži...
Poslední změna: 31. srp 2016 09:48 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2016 12:23 #17242 od Mirek Kotula
Ano, to souhlasí, to byl ten opakovaný let v RCEV se špatným výsledkem. Dodatečně Ti děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2016 15:33 #17243 od Jan Kubica
Omlouvám se, že jsem vzbudil vášně. Mně to přišlo zajímavý, nic víc, nic míň, rozhodně si nemyslím, že by z toho pravidla plynula nějaká výhoda, takže by mi případný protest přišel dost za hranou.

Domnívám se navíc, že pravidlo o startu určeným směrem má zajistit, aby nedošlo k ohrožení zdraví a života za piloty stojícími časoměřiči, takže nevím, proč by pilot na konci lajny nemohl odstartovat tak, jak předvedl Radek.

A nebo by měl někdo zodpovědný za výklad pravidel objasnit, co start určeným směrem znamená. Docela mě baví představa, že se nakonec budou měřit úhly, pod kterými se startuje. V RCEN se měří úhel od čáry, protože za víc než 90° je polovina bodů, ale to už model stojí (leží?) ;-).

Takže, Radku, dík za hezký záběr :-).
H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. zář 2016 05:54 #17264 od Karel Mrázek
Nějak se pořád asi nepodařilo dát na Stoupák výsledky z Lomnice. Nebo je jen dík své přitroublosti nemohu najít?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. zář 2016 19:05 #17267 od Aleš Krátký
ke me se jeste porad nejak nedostaly ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. zář 2016 11:26 #17334 od Jan Leiner
Díky vstřícnosti pořadatelské skupiny z Lomnice jsme Alešovi dopravili výsledky ze soutěže a již jsou na Stoupáku.
Výsledky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.292 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám