× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Manušická RCEV soutěžička

Více
24. říj 2016 07:02 #17623 od Rudolf Rada
Vláďa Papírník s teamem Přátel letiště Manušice uspořádali v sobotu 22. října "historicky první, nejlepší a nepřekonatelnou Manušickou RCEV soutěžičku". Přeloženo do běžné češtiny šlo o naprosto luxusní přátelské setkání a polétání dle pravidel RCEV, kde dobrá nálada tekla proudem!
Původně jsem chtěl spáchat i nějaký ten článek, ale Honzovy dojmy byly tak intenzivní že mně předběhl:
www.rcex.cz/?p=5210
A já bych (pod tíhou předvedených výkonů) stejně nic lepšího nevyplodil ;)
Mraky fotek jsou na Facebooku:
www.facebook.com/Spolek-p%C5%99%C3%A1tel..._id=1584086271620252

Pokud se vše zdaří tak, jak je plánováno, bude příští štace "neoficiální zimní ligy RCEV" u nás v Suché. O termínu bude včas informováno.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
24. říj 2016 13:39 #17625 od Vladimír Papírník
Děkujeme za pochvalu. Už teď se těšíme do Suché na pokračování. Snad se i malinko rozrosteme. Nějak jsme s sebou strhli dalšího nadějného pilota :cheer:
Papíra

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. říj 2016 06:21 #17626 od Karel Mrázek

Rudolf Rada napsal: Pokud se vše zdaří tak, jak je plánováno, bude příští štace "neoficiální zimní ligy RCEV" u nás v Suché. O termínu bude včas informováno.

Nazdar Rudo, doufám, že budeš informovat na Stoupáku. Docela rád bych se zajel podívat (a zalétat). O Manušicích jsem neměl ani tušení :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. říj 2016 06:33 #17628 od Rudolf Rada

Karel Mrázek napsal: Nazdar Rudo, doufám, že budeš informovat na Stoupáku. Docela rád bych se zajel podívat (a zalétat). O Manušicích jsem neměl ani tušení :(

Ahoj Karle, informovat o termínu setkání v Suché určitě budu předem. Konkrétní datum bude podřízeno pracovním a jiným povinnostem většiny zúčastněných (a to nejlépe tak aby oba Kubicové nemohli :lol: ), tak aby se nás mohlo sejít co nejvíce.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. říj 2016 07:00 #17629 od Karel Mrázek
Pokud se zúčastním a budeme si s Honzou vzájemně radit, tak nás máš vyřešené :) , jen nevím co s mladým :( .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.269 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám