× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file MČR RCEV 2017

Více
08. zář 2016 19:33 #17280 od Vladimír Čermák
MČR RCEV 2017 vytvořil uživatel Vladimír Čermák
Nabídka z LMK Nová Paka na uspořádání jednodenního Mistrovství Čerké Republiky RCEV 2017 v termínu 2.9.2017 na letišti Brdo.
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
09. zář 2016 11:20 #17281 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma MČR RCEV 2017
Dobrá nabídka, ale proč jednodenní? Když už sem má přijet půlka Moravy tak by to snad mohlo být na dva dny??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2016 11:49 #17282 od Vladimír Čermák
Odpověděl Vladimír Čermák pro téma MČR RCEV 2017
Jsou dva tábory,znám piloty pro které je dvoudenní akce moc. Takže jsem navrhnul jednodenní klání. B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2016 13:27 #17283 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma MČR RCEV 2017
Sám jsem na vážkách.... pokud má být druhý den jedno kolo, je to na "hovno".

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2016 14:33 #17284 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma MČR RCEV 2017
Já taky nemám jistotu co preferovat.
V RCEV se nelétá finále, takže nevadí pozdější konec. Osm kol se zvládne za den celkem v pohodě a létat třeba 12 kol mi přijde trošku moc, i když je to mistrovství. Druhý den se toho stejně moc nezmění.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2016 15:05 #17285 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma MČR RCEV 2017
Je mi to celkem jedno, z Paky dojdu domů i pěšky, v sobotu nebo v neděli... Jen mám takový názor, že mistrovství by mělo být něco víc než běžná jednodenní soutěž, a to nejen po stránce sportovní, ale i doprovodných kulturně společenských událostí, na které se ještě léta vzpomíná, zatímco jméno vítěze je již dávno zapomenuto... B) .

A sobotní osmikolovou honičku jsem zrovna nemyslel, sobotní začátek se dá posunout aby i ti vzdálenější stihli ráno pohodlně přijet a pak se dá letět třeba 5+4 nebo 6+3 ??

Vše je samozřejmě v rukou pořadatele a trochu asi trenéra a F5 komise... :whistle:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. zář 2016 07:06 #17292 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma MČR RCEV 2017

Aleš Krátký napsal: Sám jsem na vážkách.... pokud má být druhý den jedno kolo, je to na "hovno".


Moc si podobnou situaci v RCEV neumím představit... Tohle se může stát při F5J, kde se letí tři finále, pak se samozřejmě v neděli jen výjimečně letí víc než dvě kola, občas i jen jedno. Ale u RCEV k tomuhle prostě není důvod, tam neexistuje důvod druhý den neletět alespoň tři kola (samozřejmě pokud nezasáhne počasí, ale to už je vyšší moc).

Jinak ale naprosto souhlasím s Petrem Duškem - MČR by opravdu mělo být nějak odlišné od běžné soutěže a v jistém smyslu mi ta jednodenní MČR až téměř vadí. To je prostě naprosto normální tuctová soutěž, které se jen formálně říká jinak :-(
Dejme tomu to lze brát u RCEO, kde se sejde kolem 20ti lidí, navíc jsou kola z principu pravidel kratší a tak jsou dva dny asi zbytečné, ale u RCEV bych čekal přeci jen lidí trochu více...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. zář 2016 08:03 #17295 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma MČR RCEV 2017
Jojo, mám na to stejný názor, že MĆR by mělo být něco navíc, než klasická jednodenní soutěž. Pokud počasí dovolí, naprosto fajnový byl před dvěma roky dvoudenní RCEV přebor na Trnávce na celkem 10 kol, a myslím, že to bylo rozděleno na 7 v sobotu, a 3 kola v neděli. V neděli v poledne se to vyhlásilo, a i zdálkydojížděči mohli v pohodě dorazit domů v lidském čase...

Nicméně, moc díky Vláďo za tu nabídku, beru to na vědomí. Určitě to probereme.

Ještě se mi nabídnul s návrhem/nápadem Petr Koláska, taky to ještě musíme určitě prodiskutovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. zář 2016 09:32 #17306 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma MČR RCEV 2017
U volnych se to neformalne praktikovalo tak, ze jeden rok v Cechach a druhy na Morave.
Nikdo neprotestoval.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.349 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám