× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file DUBNICA, VISEGRAD CUP a WORLD CHALLENGE.

Více
27. úno 2017 15:35 #18206 od Aleš Krátký
Jsou otevřeny přihlášky na tyto tři akce, tak šup sup zdezde

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
28. úno 2017 07:40 #18214 od Aleš Krátký
!! POZOR !! Místa rychle mizí, tak ať to nepropásnete !!

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2017 09:44 #18222 od Petr Dušek
Navrhuji otevřít přihlašování na všechny akce do roku 2026, abychom to nepropásli... :woohoo: :P
Poděkovali: Petr Slezák, Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2017 09:54 #18223 od Martin Beseda
Připadá mě, že už se stalo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2017 10:17 #18224 od Aleš Krátký
Jo,taky mi to příjde postavené na hlavu

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2017 11:12 - 28. úno 2017 11:13 #18225 od Tomas Hruby
To není na hlavu, to je prostě reálný obraz zájmu o F5J... Na jedné straně velmi příjemné zjištění, na straně druhé to přirozeně přináší i tyto komplikace.
Přečti si třeba na Lomcováku lomcovak.cz/f3b/2016/10/obcas-se-zadari-...chove-opet-na-podiu/ poslední odstavec článku o "troskách bývalé slávy" - v minulosti i na F3B v Mnichově bylo 130 lidí a byla to redukce ze 170ti zájemců, u některých F3J akcí to bylo přesně to samé, zájem ale postupně opadl. Kategorie F5J ale poněkud mění zvyklosti, jednak do sebe "nasává" piloty z jiných kategorií, ale dokonce i přivádí úplně nové zájemce v počtu, který nelze brát jako symbolický. Tohle tu už pěkných pár let nebylo, bude hodně zajímavé sledovat, jak to půjde dále.

Jinak si ale osobně myslím, že letošní rok bude dost extrémní, v roce 2018 už do toho vstoupí oficiální ME, kdy se hodně lidí bude koncentrovat na něj a vliv na termín to bude mít u ještě širší skupiny než jen reprezentanti, další určitě vyrazí jako pomocníci atd. To udělá v zájmu u poháry značnou mezeru, jen málokdo bude riskovat modely těsně před ME , těsně po něm zas už toho bude mít kdekdo právě tak akorát a v rámci celé EU se počet takto ovlivněných pořádně nasčítá. Jenže letos ještě podobná akce není a tak je zkrátka jeden vrchol Eurotour (řekněme oficiální) a vedle něj je druhým, méně oficiálním, ale také podstatným, vrcholem právě Trnava....
Poslední změna: 28. úno 2017 11:13 uživatelem Tomas Hruby.
Poděkovali: Rudolf Rada

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2017 11:18 #18226 od Aleš Krátký
Krásně napsáno Tome. I tak ale přihlášky půl roku do předu mi přijde moc :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2017 11:52 #18227 od Petr Dušek
Já mám samozřejmě taky radost z toho zájmu, ale tak jak píše Aleš, půl roku předem mi přeci jen přijde trochu příliš... navíc marně hledám v propozicích nějaké omezení počtu přihlášek? Takže vlastně nikdo neví kdy přijde stopka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2017 13:02 #18228 od Rudolf Rada
Ste mě předběhli :huh: taky sem chtěl Tomášovi vyseknout poklonu jak dobře to napsal!
A mimo to, co právě napsal Tom, do toho vstupuje jedna, dle mě také, podstatná záležitost a to, že mnoho soutěží je vypsáno jako kvalifikační podnik reprezentací pro několik různých států. Je pak na snadě, že při rostoucí popularitě F5J s blížícím se oficiálním ME, poroste zájem o ty " repre kvalifikační" soutěže.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.426 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám