× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Bořetice

Více
28. čec 2017 08:07 #19175 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Bořetice
Lojzo nemůžu - mám blázinec v práci, mimo jiné proto, abych se dnes mohl urvat už po 12h na cestu k tobě na MČR a příští týden zas musím řešit vše před svou rodinnou dovolenou. Spíš se pak pokusím napsat něco o MČR (nevylučuji ani článek do RCR jako loni, tak mi příspěvek na stoupák poslouží jako základ), ale Bořetice fakt ne :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2017 10:54 #19176 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Bořetice
škoda, bylo tam hafo lidi a nic se nedozvime ? :(

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čec 2017 09:08 #19183 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Bořetice
SMC-6-th_Southmoravia_cup_F5J_2017_soutez_complete_results
Výsledky z Bořetic.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2017 06:12 #19402 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Bořetice
Dnes mi dorazil email, že až v těchto dnech se našel poslední model z Bořetic :-D
Docela dlouhá doba ... to můj, ležící na stromě pouhé 3 dny, je proti tomuto jen vteřina oproti tomuto.

Model našel kombajnér :)


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.385 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám