× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file RCEV Chomutov, č.680, 10.6.2017

Více
24. kvě 2017 14:36 - 30. kvě 2017 09:54 #18870 od Radek Novotny
Vážení kamarádi do-stopalců, bohužel z organizačně-osobních důvodů musím přesunout naši soutěž č. 680 "stopalec" na jiný termín, a to na prázdninovou sobotu 5.8.2017.

Doufám, že to klapne i u vás, kolize s jinými soutěžemi by nastat neměly.


Těšíme se, upravené propozice zde:

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF



Aleši, přesuň nám prosím ten termín v kalendáři, a klidně už i otevři přihlašování, ať to nehoníme pak na poslední chvíli, díky.
Přílohy:
Poslední změna: 30. kvě 2017 09:54 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
30. kvě 2017 09:56 #18889 od Radek Novotny
!!!! Pozor, soutěž je přesunuta na nový termín 5.8.2017, viz nové propozice výše !!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. kvě 2017 07:19 #18894 od Pavel Hloušek
No nevím Radku jestli ti někdo dorazí, v Náměšti máme totiž 5. 8. RCVEM :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čen 2017 13:25 - 07. čen 2017 16:48 #18962 od Radek Novotny

Radek Novotny napsal: ...Aleši, přesuň nám prosím ten termín v kalendáři, a klidně už i otevři přihlašování, ať to nehoníme pak na poslední chvíli, díky.

Aleßi, kdyz jsi se uz po ockach teda uklidnil ;-) a oteviras i prihlasky, presun nam prosim ten nas termin chomutovske RCEV ve stoupakovem kalendari, a otevri i prihlasovani, at te pak nemusim honit o prazdninach. Diky.
Poslední změna: 07. čen 2017 16:48 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čen 2017 06:25 #18964 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čen 2017 08:33 #18966 od Radek Novotny
Diky Alesi.
Pro pajloty, neprihlasujte se prosim jako 60+, ale jako 'normalni' seniori. Jednak to dela bordel v programu a zdrzuje to pripravu souteze, a druhak stejne neplanujeme 60+ vyhodnocovat.

Diky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. srp 2017 08:46 - 06. srp 2017 08:50 #19207 od Radek Novotny
Díky všem, kdo jste se zúčastnili, 15 pajlotů je na prázdninový termín fajnová účast. Podle toho co jsem viděl, tak si stoupání v termice užili během soutěže úplně všichni, i když samozřejmě ne v každém z 6-ti kol ;)

Výsledky jsem ještě jednou doma překontroloval dle kartiček, co mi tu zbyly nevyzvednuté, a nenalezl jsem žádnou chybku. Tady veliký dík patří Vlastovi Kocourkovi, řediteli soutěže, byl jako vždy naprosto přesný a byl velká pomoc za počítačem při zpracování výsledků.

Výsledovka a kompletní přehled je zde:

Soubor přílohy:

Název souboru: RCEV-2017-...tov.html
Velikost souboru:117 kB


Rudo, píšeš články krásně, nechtěl bys něco krátkého napsat? Ja bych napsal, ale kolezi se mi smějí, že prý píšu, jen když vyhraju :)
Přílohy:
Poslední změna: 06. srp 2017 08:50 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. srp 2017 06:43 #19210 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. srp 2017 07:45 #19213 od Rudolf Rada

Radek Novotny napsal: Rudo, píšeš články krásně, nechtěl bys něco krátkého napsat? Ja bych napsal, ale kolezi se mi smějí, že prý píšu, jen když vyhraju :)

Nechtěl :P jsem v depresích :) .
Jak jsem prohlašoval před-předloni, předloni a taky vloni, už k vám nejedu :cheer: zkažený celý prázdniny :sick:

Navíc Martin se jako dopisovatel dobře zaučuje!

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. srp 2017 20:59 #19225 od Radek Novotny
Jelikož jsem lítal, a běhal po place, tak jsem zmáčknul až na konci pouhopouhý 2 fotečky, tak tady jsou.



1. Radek Novotný, LMK Chomutov
2. Martin Pavlíček, LMK Horní Branná
3. Luděk Novotný, LMK Chomutov
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.643 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám