× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Pozvánka RCEV-Horní Branná 15.9.2019

Více
27. srp 2019 18:06 #22108 od Jaroslav Lhota
Propozice

Soubor přílohy:

Název souboru: PROPOZICES...97.9.doc
Velikost souboru:43 kB

Aleši prosím o otevření přihlášek.Díky Jarda
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
29. srp 2019 12:03 #22121 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. zář 2019 07:13 #22150 od Jaroslav Lhota
Ahoj pro nepřízen počací byla soutěž přesunuta na 15.9.2019
Aleši otevři nové přihlašování díky Jarda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. zář 2019 11:26 #22151 od Petr Dušek
Konečně dobrá zpráva... včera jsem na cestě z dovolené vzpomínal jestli se v Branné létá nebo ne ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2019 08:25 #22152 od Tomas Hruby
Tomu nějak nerozumím - je to míněno tak, že létání minulý víkend popisované na www.rcex.cz/?p=5835 Honzou Kubicou bylo jen pro legraci a skutečná soutěž bude až tuto neděli? Pokud ano, tak OK, to dokonce možná dorazím :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2019 08:42 #22153 od Jan Kubica
Ano, pro legraci => doraž ;-)

Jakýkoliv jiný výklad otevírá "plechovku s červy" :-) . Když jsem dorazil před bránu, říkal mi Jarda, že je soutěž zrušená, protože mu "volali z Paky, že nepřijedou". Létat se ovšem evidentně dalo, když jsme létali :-) . 1) Kdy smí/má/může ředitel soutěž zrušit? 2) Kdo smí/má/může zavolat, aby byla soutěž zrušena? Prosím pouze jen jako akademickou diskusi, v sobotu to soutěž NEBYLA!

Jinak mám na víkend jiný program, ale snad se mi vše povede zařídit, aby mohl v neděli přijet ;-) . H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2019 20:51 #22158 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.359 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám