× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file Ještě k " RES"

Více
28. zář 2019 14:39 #22286 od Jiří Veselý
Ještě k " RES" vytvořil uživatel Jiří Veselý
Originál "RES" jsem postavil v loňském roce. To znamená řízená směrovka, výškovka a brzdy. Neznal jsem současná pravidla RES ale po ůvaze, že jsem 10let neudělal výkrut, tak jsem si řekl, že nepotřebuji křidélka a uřídím model soutěžně v kat. RCEV jenom směrovkou. Tak se také stalo, jenom s tím rozdílem, že jsem model potřeboval na RCEV to je 100". Vše bylo ze dřeva, jen poloviční nosník v křídle z uhllíku a dozadu uhlíková trubka. Řízena tedy směrovka, výškovka a brzdy. S modelem jsem se poprvé dosta na soutěž v Roudnici, kde jsem cekem dobře odlétal prvá dvě kola, ale do třetího už jsem musel vzít náhradní model, protože se mi ulomil kabel od napájecí zástrčky. Ve výsledcích z Roudnice je jak si model vedl. Musím ale podotknout, že řídím z vozíku, protože mi odešly kyčle(je to na serviz). Přistání jsem moc nezvládl i když jsem měl brzdy, tedy jako každý jiný. To nebylo modelem. Jen je mi záhadou, zda oficiální RES byl už v přístím roce. Kdyby tak bylo, k návrhu RES mohu přispět svým modelem, který je asi o šest cm větší, ale zato byl na prvním místě v kat RCN v roce 2010. Model je jako vítězný publikován v RC REVUE 4/2011.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Vygenerováno za 0.262 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám