× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file F5J Náchod - Vysokov 2020

Více
21. čen 2020 15:09 #23116 od Tomáš Winkler

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čen 2020 16:38 #23117 od Pavel Hofer
Odpověděl Pavel Hofer pro téma F5J Náchod - Vysokov 2020
A kdopak to tam byl ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čen 2020 19:02 #23118 od Pavel Svoboda
Kdybys nebyl býval odjel a zúčasnil se soutěže tak bys viděl a věděl ... jinak letadlo má pouze poškozenou klapku křídélka a servo. Jinak je OK.

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čen 2020 20:02 #23119 od Radek Novotny
Takže se tedy nakonec soutěž létala...?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. čen 2020 05:54 #23120 od Pavel Svoboda
3 kola ...

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. čen 2020 11:24 #23122 od Milan Chalupník
Během řešení stožárové záchrané akce jsme si vyslechli tento zajímavý příběh spojený s letištěm Vysokov:
www.akvysokov.cz/Siebel-a-ulet-pilotu-RAF-do-Anglie.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. čen 2020 12:14 - 22. čen 2020 12:19 #23126 od Pavel Marek
Odpověděl Pavel Marek pro téma F5J Náchod - Vysokov 2020
Na své první závody F5J ve svém životě jsem se opravdu těšil. Předpověď byla sice bídná, ale v případě dvoudenní soutěže to vždy alespoň částečně vyjde. 190 km od baráku není zase tolik.
Po příjezdu mě vítali usměvaví pořadatelé a nádherné letiště. Bohužel většinu soboty propršelo, nicméně pozdě odpoledne již bylo možno létat. Jaké však bylo mé překvapení, když jsme zjistili, ze z cca 60 pilotů zůstalo na letišti pouze 20 z nich! Takže jsme si udělali měřené létání na dvě skupiny. Musím říci, že mi bylo pořadatelů opravdu líto! Za 30 let závodního létání jsem nezažil, že by se 2/3 startovního pole sebralo a v čele se svým trenérem UJELO domů kvůli počasí! Tomu já říkám totální neúcta k pořadatelům a jejich práci! To, že z nich na druhý den nikdo nepřijel na letiště a zbylo nás tam 7 závodníků mně už totálně dorazilo! Od nedělního rána bylo krásné počasí s dohledností 70 km! Moje žena mi to do zprávy napsala přesně: TO JSOU OPRAVDOVÍ ZÁVODNÍCI! Vrchol byl, když jsem si večer na fb profilu renomovaného výrobce přečetl příspěvek, že byl závod zrušen! Pořadatelé závod NIKDY NEZRUŠILI, byli na place až do posledního soutěžícího co se kolem poledne vydal domů! Všichni, kdož z boje utekli, by se měli stydět a pořadatelům se alespoň dodatečně omluvit! První zkušenost s F5J piloty jsem tedy měl trošku rozpačitou.
Letu zdarec

Pavel Marek
Poslední změna: 22. čen 2020 12:19 uživatelem Pavel Marek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.346 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám