× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file Žebříček F5J za rok 2020

Více
04. led 2021 21:44 - 06. led 2021 12:29 #23719 od Tomas Hruby
Asi nevyžaduje komentář...

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:
Poslední změna: 06. led 2021 12:29 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
05. led 2021 18:43 #23723 od Tomas Hruby
Veřejná omluva pro Jirku Ducháně - Vlasta Vostřel mi našel dvě chyby, jedna nepodstatná (správný výsledek v jiném sloupci), ale druhá zásadní - uklepl jsem se a Jirkův výsledek napsal Jarinovi. To už pořadí změnilo, takže druhý nakonec J. Ducháň, první a třetí se nemění.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. led 2021 10:53 #23726 od Martin Veleba
Nahodil nemá zapsaný výsledek z Litovle, což bude mít vliv na pořadí. Veleba nemá zapsaný výsledek z Tábora - bez vlivu na pořadí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. led 2021 11:22 #23727 od Tomas Hruby
Díky za korekci, u mne opraveno. Zatím nebudu měnit export, chvíli počkám, zda se ještě něco najde, pak to sem nahraju najednou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. led 2021 12:32 #23728 od Tomas Hruby
Vypadá to, že u Tábora mne nějak zaskočil atypický formát výsledkovky, přehlédl jsem tam více lidí. Už je to tu opraveno, jedno vedlo i k dalšímu posunu pořadí, ale až někde v páté desítce, další dvě chyby byly bez vlivu na výsledek, ale i tak zamrzí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. led 2021 19:10 #23729 od Martin Rajšner
Tome ještě by stálo za zvážení počítání výsledků po finále. Moc jich sice nebylo, ale když se letí, mělo by se počítat. Finále a následné další body do pátého místa patří k výsledku ze základních kol.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. led 2021 19:53 #23730 od Tomas Hruby
Já se Martine obávám, že u národního žebříčku to moc reálné není... SMČR prostě bere akce jako rovnocenné a nemůžeš mít část akcí s maximem 1030 a zbytek (dokonce pomalu většinu) 1000 :-( Tohle prostě není to samé, jako repre nominace, kdy se vybírají jen určité akce, tady je to takové "rovnostářštější".

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. led 2021 10:00 #23731 od Martin Rajšner
Máš recht Tome, četl jsem stanovy a takhle blbě to tam je :lol: :lol: :P
Tak to dále neřešme ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.333 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám