× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file RCEV Hořice, (17.4.2021) nový termín 22.5.

Více
23. kvě 2021 15:09 - 23. kvě 2021 15:09 #23982 od Tomas Hruby
Galérie je na adobe.ly/3wvXK79 .
Rovnou říkám, že jsem neměl náladu na úpravy a tak je to hodně syrové a jen mírně probrané a více delších sekvencí, ovšem kromě sekvence té srážky tam najdete i jiné unikáty, třeba studii "běhu" Petra N. :-)
Poslední změna: 23. kvě 2021 15:09 uživatelem Tomas Hruby.
Poděkovali: Ivo Kulich

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. kvě 2021 05:26 #23983 od Vladislav Plichta
moc pěkný fotky, díky :)

Clouseau
aktuálně RES / ERES
bývalý pilot RCV2,RCEA, RCAS a RCEV

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. kvě 2021 07:55 #23984 od František Bělař
Trošku větrná soutěž? Viděl jsem některé zkušené, jak zvažovali outsourcování nalepovacích závaží z kol aut (snad vlastních...)
Každopádně děkuju pořadatelům za objednání (skoro) celodenní díry v dešti, omlouvám se všem zúčastněným za zdržování v posledním kole (fakt jsem byl naprosto přesvědčený, že je to start předposlední a ne poslední skupiny...) a píšu si důležité věci pro příště:
-naučit se počítat (apoň do počtu skupin)
-nesnažit se opravit docela slušný let v ošklivých podmínkách dalším létáním, když je to evidentně jen horší a horší (druhé kolo...)
-přistávat před koncem pracovního času
-nepřistávat za nulu

Díky za soutěž a zkušenost, trénovat bych v tom počasí asi nešel...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. kvě 2021 11:12 #23985 od Petr Semerák
Moc pěkná fotka Tomáši, jen mně trochu mrzí, že jedno z těch letadel bylo moje...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. kvě 2021 21:46 #23991 od František Bělař
Abych nezapomněl-velké poděkování panu kantýnskému za kousek tavného lepidla, které jsem si nevzal nebo někde vytratil z vercajku. Bez něj bych nedolétal, protože jsem při montáži šetřil a ve třetím kole v sestupu tak trošku povyndal servo klapky. A opálený zaříznutý kousek mne zachránil na druhé klapce po pátém kole...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. kvě 2021 18:18 #24034 od František Bělař
Zvědavý dotaz-budou časem "klasické" výsledky se všemi tabulkami času ze 100 metrů a tak?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2021 08:52 #24035 od Aleš Krátký
no, časem jo :-D
jen to musím doprogramovat :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2021 22:48 #24038 od František Bělař
Aha :)
Chápu správně, že vyvěšená Horní Branná se lítala v loňském Sorgu 6.0 a Hořice byly (po Manušicích) pokusným králíkem Sorgu 6.x pro 2021?

Zajímá mne to, protože z tabulek průměrných výšek, časů ze 100 m a tak se tak nějak líp usuzuje, jestli člověk dokázal z aktuálního stavu povětří dostat to, co se z něj dostat dalo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. kvě 2021 06:33 #24039 od Aleš Krátký
jo, zlobři mi tam použili starý sorg.... Jak jsem psal, bude to i v novém. Dočkej času jako husa klasu :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. srp 2021 10:40 #24281 od Radek Novotny
Aleši, Petře,
Mohli by jste mi prosím dodat výsledovku s přepočtem na 1000 bodů vítěze? Tu co je na webu nemůžu pro žebříček použít.
1000 bodů pro Radka M. jsem pochopil, zbytek je nejasný...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.360 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám